Warszawa
Reklama

Cate Blanchett - królowa, elfica, gwiazda

24 sierpnia 2013, 11:34
– Jeśli nie zamierzacie wybrać się na ten film, powinniście się przebadać. Prawdopodobnie coś z wami jest nie tak – zażartował znany amerykański prezenter David Letterman tuż przed premierą filmu "Blue Jasmine" Woody'ego Allena. Zaprosiwszy do swojego programu odgrywającą główną rolę Cate Blanchett, gospodarz popularnego show nie ustawał w pochwałach dla wybitnej kreacji australijskiej aktorki
– Jeśli nie zamierzacie wybrać się na ten film, powinniście się przebadać. Prawdopodobnie coś z wami jest nie tak – zażartował znany amerykański prezenter David Letterman tuż przed premierą filmu "Blue Jasmine" Woody'ego Allena. Zaprosiwszy do swojego programu odgrywającą główną rolę Cate Blanchett, gospodarz popularnego show nie ustawał w pochwałach dla wybitnej kreacji australijskiej aktorki / AP / Dan Steinberg
Niektórzy twierdzą, że Cate Blanchett nie potrzebuje reżysera – to dzięki niej film nabiera blasku. Ona sama twierdzi, że z większości swoich ról jest niezadowolona.

Powiązane

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Reklama
Zobacz
Reklama