Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Hobbit" – wielki powrót starych znajomych. ZDJĘCIA!

15 grudnia 2012, 10:01
Ekranizacja powieści angielskiego pisarza J.R.R. Tolkiena trafi do kin w Polsce 28 grudnia. Tworząc – wspólnie z Fran Walsh, Philippą Boyens i Guillermo del Toro – scenariusz tego filmu, Jackson połączył w nim historię opisaną w "Hobbicie" z wydarzeniami przedstawionymi w przypisach do późniejszego dzieła Tolkiena, "Władcy Pierścieni"
Ekranizacja powieści angielskiego pisarza J.R.R. Tolkiena trafi do kin w Polsce 28 grudnia. Tworząc – wspólnie z Fran Walsh, Philippą Boyens i Guillermo del Toro – scenariusz tego filmu, Jackson połączył w nim historię opisaną w "Hobbicie" z wydarzeniami przedstawionymi w przypisach do późniejszego dzieła Tolkiena, "Władcy Pierścieni" / Media
Christopher Lee jako Saruman, Cate Blanchett jako Galadriela, Hugo Weaving jako Elrond oraz Elijah Wood (Frodo) i Ian Holm (Bilbo w starszym wieku), a przede wszystkim Ian McKellen w roli Gandalfa – gwiazdy "Władcy Pierścieni" wracają na ekrany kin w nowym filmie Petera Jacksona "Hobbit: Niezwykła podróż".
Reklama
Reklama
Tematy:
Peter Jackson Christopher Lee Władca Pierścieni Cate Blanchett Hobbit: Niezwykła podróż Hugo Weaving Elijah Wood Ian Holm

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama