Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jan Frycz zakochany w Anne-Marie Duff – "Sanctuary" w polskich kinach

14 października 2012, 13:55
"Sanctuary" to historia Jana (Frycz), cenionego chirurga plastycznego, który rzucił zawód, by jeździć po świecie z wykładami o szkodliwości chirurgii estetycznej. Ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. Powracają wspomnienia, a do jego życia powraca dorosła już córka Nadia (Agnieszka Żulewska). Jest też inna kobieta, w Irlandii (Anne-Marie Duff)
"Sanctuary" to historia Jana (Frycz), cenionego chirurga plastycznego, który rzucił zawód, by jeździć po świecie z wykładami o szkodliwości chirurgii estetycznej. Ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. Powracają wspomnienia, a do jego życia powraca dorosła już córka Nadia (Agnieszka Żulewska). Jest też inna kobieta, w Irlandii (Anne-Marie Duff) / Media / Karina Finegan
On traci żonę, a dom zmienia sanktuarium wypełnione wspomnieniami. Pewnego dnia poznaje ją – radosną Irlandkę, która może odmienić jego życie. Może... 26 października na ekrany kin wejdzie intymny dramat Norah McGettigan – "Sanctuary", w której główne role zagrali Jan Frycz, Anne-Marie Duff oraz Agnieszka Żulewska.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Jan Frycz Anne-Marie Duff Norah McGettigan Sanctuary
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama