Abel Ferrara i scenarzysta Christ Zois przygotowują film o skandalu seksualnym, którego bohaterem był Dominique
Strauss-Kahn. Głównymi rolami zainteresowani są Gérard Depardieu i Isabelle Adjani.
Strauss-Kahn, francuski polityk i były dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego, latem 2011 roku został oskarżony przez hotelową pokojówkę o napaść seksualną. Zarzuty ostatecznie wycofano, gdy zeznania pokojówki uznano za niewiarygodne.
Depardieu jest zainteresowany rolą Strauss-Kahna, a Adjani – jego żony, Anne Sinclair. Aktorzy spotkali się już w tej sprawie z Ferrarą, jednak sam reżyser podkreśla, że jest zbyt wcześnie, aby cokolwiek potwierdzać. Także Depardieu odpowiada wymijająco na pytania o udział w projekcie: – mówi.
Gérarda Depardieu mogliśmy podziwiać ostatnio w komedii "Żona doskonała". Dorobek Isabelle Adjani zamyka film "De force".
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Powiązane
Zobacz
|