Szampan, przebojowa muzyka i luksusowy apartament, a w nim Katarzyna Glinka i dwóch mężczyzn gotowych na wszystko. Dziewczyna postanawia jednak pokrzyżować ich ambitne plany i dać im bolesną nauczkę. Dla Gwidona (Frycz), prezesa firmy Polish Lody, biznes to ciągła walka, ekstremalny sport, w którym nie ma miejsca dla słabeuszy. Dla niego nawet wyjazd integracyjny jest poligonem, gdzie korporacyjni "komandosi" mają osaczać i wgryzać się w arterie bezbronnych kontrahentów.

Reklama

Wszystko zmieni się, gdy w malowniczo położonym kompleksie hotelowym, poznaje seksowną Gabi (Glinka).

Wystarczy jeden uśmiech i zalotny trzepot rzęs pięknej eksmodelki, by w rekinie biznesu obudziło się inne dzikie zwierzę, którego istnienia Gwidon nigdy nie przeczuwał. I kiedy, niczym wytrawny drapieżnik, postanawia zapolować na obiekt swych westchnień, z niepokojem zauważa, że na horyzoncie pojawił się konkurent w osobie etatowego podrywacza Gerarda (Karolak).

Zwiastun można obejrzeć TUTAJ.

W obsadzie znaleźli się ponadto Tomasz Kot, Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski, Bartłomiej Topa, Grzegorz Halama, Mariusz Czajka, Robert Gonera, Zbigniew Buczkowski, Jarosław Jakimowicz i Mirosław Zbrojewicz.