Pracownicy korporacji wyjeżdżają na wyjazd integracyjny. Wszystko ma odbywać się w spokoju, a imprezy mają być kulturalne... Jednak w pewnym momencie wszystko wymyka się spod kontroli.

Reklama

Stres, ciągłe napięcie i nadgodziny to korporacyjna rzeczywistość, z którą, na co dzień zmaga się wicedyrektor Stasiak (Tomasz Kot), świeża krew w firmie Polish Lody.

Ten dumny absolwent MBA marzy wyłącznie o szybkim awansie, który pozwoli mu zabłysnąć w firmie i zapewni własne biuro z wygodnym fotelem i efektowny widokiem z okna. Przejście od słów do czynów jest jednak wybitnie trudne, ponieważ bardziej doświadczeni koledzy traktują go, jako sprawdzony obiekt dla kpin i niewybrednych żartów...

Na szczęście dla Stasiaka zbliża się firmowy wyjazd integracyjny, na którym ambitny wicedyrektor postanowił dać pokaz absolutnego oddania dla swej korporacji. Zaplanował wszystko, co do minuty. Nawet ułożył regulamin. Lecz wtedy zaczęło się piekło... Misterny plan szybko bierze w łeb, a impreza zupełnie wymyka się spod kontroli. Po hotelowych korytarzach zaczynają biegać rozochocone imprezowiczki, zaproszeni hurtownicy z branży lodziarskiej pytają o jakiś "koks", prezes próbuje uwieść tajemniczą piękność, a ktoś właśnie doniósł, że zaprosił na kilka głębszych Indian grających disco polo... Totalny chaos i zaledwie krok do obłędu...

Razem z Tomaszem Kotem integrować się będą Katarzyna Glinka, Jan Frycz, Tomasz Karolak, Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski, Bartłomiej Topa, Grzegorz Halama, Mariusz Czajka, Robert Gonera, Zbigniew Buczkowski, Jarosław Jakimowicz i Mirosław Zbrojewicz.

"Wyjazd integracyjny" w kinach już od 4 listopada.