Nie Iza Miko i Weronika Rosati robią największą karierę w USA. Numerem jeden jest Paweł Szajda!
Jak czytamy w "Fakcie":
Paweł Szajda, którego jakiś czas temu mogliśmy oglądać u boku Janusza Gajosa w głośnym filmie "Wygrany" dostaje coraz więcej propozycji za oceanem. Jak dowiedziały się "Gwiazdy" polski aktor, zakończył niedawno zdjęcia do popularnego na całym świecie serialu "Prawo i porządek". Ale na tym nie koniec jego nowych osiągnięć.
Wygrany
Zaledwie kilka dni temu padł ostatni klaps na planie filmu "Duxton County", gdzie Paweł gra znaczącą rolę. Trzeba przyznać, że jak na osobę, która swoją aktorską karierę zaczynała zaledwie kilka lat temu, Paweł w fabryce snów radzi sobie znakomicie.
Wygrany
Czytaj również: Niedobrani wzrostem. Śmiesznie wyglądają?
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło fakt.pl
Powiązane