Media
Reklama

Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda powracają w drugiej części przeboju „Seks w wielkim mieście”. Przygotujcie się na jeszcze więcej miłosnych problemów, plotek i zakupów. Galapagos Films przedstawia wydanie Blu-Ray i DVD filmu, który powinna obejrzeć każda kobieta.


Dwa lata po wydarzeniach opowiedzianych w części pierwszej Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) i Miranda (Cynthia Nixon) spotykają się na weselu swoich znajomych – pary sympatycznych gejów: Stanforda Blatcha (Willie Garson) i Anthony’ego Marentino (Mario Cantone). W życiu przyjaciółek wiele się zmieniło. Samantha, która skończyła 52 lata faszeruje się hormonami i toczy bezwzględną walkę z menopauzą. Miranda rzuciła pracę. Charlotte ma dwójkę dzieci i pełne ręce roboty oraz obawia się, że jej mąż za bardzo interesuje się ich atrakcyjną (i nie noszącą biustonosza) nianią (Alice Eve). Z kolei małżeństwo Carrie i Biga (Chris Noth) przechodzi pierwsze trudne chwile.

Nic więc dziwnego, że kiedy pojawia się nieoczekiwana propozycja spędzenia wyjątkowego urlopu w wyjątkowym pensjonacie w Abu Zabi, przyjaciółki bez namysłu z niej korzystają. Mają nadzieję, że w otoczeniu luksusu i gotowych na każde skinienie służących chociaż na chwilę zapomną o swoich problemach. Życie jednak jest nieprzewidywalne i od pierwszego dnia pobytu w Emiratach Arabskich wszystko wskazuje na to, że wyjazd zakończy się katastrofą...

Media