Dziennik Gazeta Prawana logo

Theron czy Knightley: która lepszą Dianą?

19 października 2010, 18:54
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Charlize Theron i David Fincher na tropie seryjnego zabójcy
Charlize Theron i David Fincher na tropie seryjnego zabójcy/Inne
Zarówno Charlize Theron, jak i Keira Knightley mają zagrać księżną Dianą. Aktorki wystąpią jednak w innych filmach.

Pochodząca z RPA gwiazda ma pojawić się w obrazie, który skoncentruje się na przyjaźni arystokratki ze swym ochroniarzem, Kenem Wharfe'em. Do tej roli typowany jest Ewan McGregor. Zdjęcia mają ruszyć na początku przyszłego roku. Za kamerą stanie Stephen Evans.

Konkurencyjny film powstaje z udziałem Keiry Knightley. Dzieło ma być zrealizowane na podstawie kontrowersyjnej książki "Diana and the Paparazzi". Twórcy do projektu chcą zaangażować Helen Mirren, która miałaby sportretować matkę Diany, Frances Shand Kydd.

Dorobek Charlize Theron zamyka dramat "Droga", który trafił na amerykańskie ekrany w listopadzie 2009 roku. Od 4 marca przyszłego roku będziemy mogli podziwiać Knightley w obrazie "Nie opuszczaj mnie".

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 w Paryżu.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj