• Film "Bodyguard Zawodowiec" w kinach 18 sierpnia
  1
  Ryan Reynolds, Salma Hayek, Samuel L. Jackson, Gardy Oldman, Elodie Yung w filmie w reżyserii Patricka Hughesa. Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu. Film w kinach 18 sierpnia
 • "Lady M." w kinach od 30 czerwca 2017
  1
  Obraz Williama Oldroyda w oryginale zatytułowany jest "Lady Macbeth". Do polskich kin wkracza jako "Lady M." w najbliższy piątek, 30 czerwca. Młodziutka Katherine wychodzi za mąż za znacznie starszego i majętnego dziedzica, lecz jest lady jedynie z nazwy. Przyszło jej bowiem żyć w świecie mężczyzn, którzy traktują ją wyłącznie jako piękną ozdobę. Coś, na co przyjemnie popatrzeć, czym można się podniecić lub w wyjątkowych sytuacjach pochwalić, a co nie powinno mieć własnej woli. Kiedy Katherine spotyka bezczelnego, emanującego seksualną energią Sebastiana, nowego pracownika męża, zaczyna przechodzić wewnętrzną przemianę. Od tego momentu nie zatrzyma się przed niczym, aby dostać to, czego pragnie. Kobieta uwięziona w sztywnym gorsecie obyczajów to niebezpieczna kobieta... 
 • gleason_still_2A
  1
  W wieku 34 lat, Steve Gleason – była gwiazda amerykańskiej ligi NFL – dowiedział się, że jest chory na stwardnienie zanikowe boczne – postępującą i śmiertelną chorobę neurologiczną. Krótko po diagnozie okazało się, że jego żona Michel, spodziewa się dziecka. Zdeterminowany by przeżyć swoje ostatnie lata życia jak najpełniej, Gleason wyrusza w podróż na Alaskę, tworzy fundację, by pomóc innym chorym, naprawia relację z ojcem oraz nagrywa wideo dziennik dla swojego nienarodzonego syna. Ten inspirujący dokument, wypełniony humorem oraz odwagą, pokazuje człowieka, który toczy nieustanną walkę z bolesną chorobą i przeciwnościami losu po to, by zachować godność. Obraz w piątek, 23 czerwca w polskich kinach.
 • "Mamma Mia!" powróci w 2018 roku
  4
  Po dziesięciu latach od premiery "Mamma Mia!" pojawiła się informacja która zelektryzowała wszystkich fanów Abby i musicali. W 2018 roku zobaczymy drugą część filmu. Odtwórcy głównych ról z pierwszej części zostali potwierdzeni. Pojawią się też nowe twarze.
 • Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska
  5
  19
  "7 uczuć" - tak nazywa się nowy scenariusz autorstwa Marka Koterskiego. Sensacyjny wpis, który może zwiastować powrót za kamerę cenionego reżysera, zamieścił na Facebooku Marcin Dorociński.
 • "Wybawienie" w kinach 28 kwietnia
  1
  Ekranizacja powieści Jussiego Adler-Olsena w piątek w kinach. W pierwszy weekend wyświetlania w kinach w Danii film odnotował najlepszy od 15 lat wynik otwarcia dla krajowej produkcji.
 • "Pakt krwi" w kinach od 7 kwietnia
  1
  7 kwietnia do kin wchodzi "Pakt krwi", film sensacyjny. W dzieciństwie bracia Lindel mogli liczyć wyłącznie na siebie. Jednak z czasem ich drogi rozeszły się. JP (Adrian Grenier) odniósł sukces w branży budowlanej, a Mikey (Johnathon Schaech) wszedł w konflikt z prawem i został gangsterem. Losy braci ponownie przecinają się, gdy Mikey zostaje porwany, a do JP trafia żądanie zapłaty okupu. Podczas gdy wszyscy z otoczenia biznesmena są przekonani, że to jego brat stara się wyłudzić pieniądze, JP nie przestaje wierzyć w niewinność Mikeya. Przeczuwając najgorsze, zwraca się o pomoc do dawnego znajomego – prywatnego detektywa Sala (John Cusack). Razem rzucą wyzwanie lokalnej mafii, na której czele stoi bezwzględny Eddie King (Nicolas Cage).
 • Pierwszy ujaniony kadr z filmu "Ocean's Eight"
  2
  4
  Na czerwiec 2018 roku zaplanowano premierę filmu "Ocean's Eight", który już elektryzuje fanów. Zgodnie z regułą męskich filmów z serii, kobiecy odpowiednik będzie miał tak gwiazdorską obsadę, jak tylko to możliwe. Reżyserem jest Gary Ross, który odpowiadał m.in. za "Igrzyska śmierci".
 • Alicia Vikander jako Lara Croft
  4
  O tym, jak wyszło przekonamy się za rok, bo dopiero 16 marca. Ale już dziś wiemy, że nową Larą Croft została Alicia Vikander.  Będzie musiała sprostać nie lada zadaniu - poprzednią aktorką, która wcieliła się w tę rolę była Angelina Jolie.
 • Polska premiera filmu "Przyrzeczenie" - 5 maja 2017 roku
  1
  Reżyserem obrazu jest Terry George, a w filmie zagrali m.in. Christian Bale, Oscar Isaac, Charlotte Le Boc, Shohreh Aghdashloo, Jean Reno, James Cromwell oraz Angela Safafyan. W obrazie "Przyrzeczenie" mamy upadek Imperium Osmańskiego oraz trójkąt miłosny. Polska premiera filmu - 5 maja 2017 roku.
 • Johan Heldenbergh jako Jan Żabiński w filmie "Azyl"
  2
  64
  Za życia znany jako popularyzator zoologii, współtwórca ocalenia żubrów, dyrektor stołecznego ZOO i osobowość radiowa, po śmierci Jan Żabiński zyskał międzynarodową sławę bohatera ratującego Żydów podczas okupacji. Związany z tym film w piątek trafia do kin.
 • Wyklęty, reż. Konrad Łęcki, fot. Wojciech Marczak_02
  7
  1
  Reżyserem obrazu jest Konrad Łęcki. W rolach głównych zagrają Wojciech Niemczyk, Marcin Kwaśny, Robert Wrzosek oraz Janusz Chabior. Film przedstawia losy żołnierzy wyklętych, którzy z władzą ludową toczą walki o przyszłość Polski.