Dziennik Gazeta Prawana logo

Kobiety wolą młodszych, czyli polski ZWIASTUN komedii "Facet do wymiany"

9 czerwca 2017, 16:21
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Kadr z filmu "Facet do wymiany"
Kadr z filmu "Facet do wymiany"/Media
Marion Cotillard oraz Guillaume Canet grają we francuskiej komedii, która adresowana jest do par. W obrazie pokazują się też (grając samych sievie) Gilles Lellouche i Ben Foster.

Komediowa instrukcja obsługi kryzysu wieku średniego, która pokaże jak z „przeciętniaka” stać się rock’n’rollowym zdobywcą serc. W filmie występują: Marion Cotillard („O północy w Paryżu”) oraz Guillaume Canet („Niebiańska plaża”) – czyli partnerzy z prawdziwego życia, w roli… filmowej pary! Na ekranie wcielający się (również) w samych siebie m.in: Gilles Lellouche („Niewierni”) i Ben Foster („Inferno”).

Obraz wchodzi do polskich kin 30 czerwca 2017 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Materiały prasowe
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj