Głównymi bohaterami "Kampera" są Mania i tytułowy Kamper. Kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu zrobią razem czy osobno? Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań.

Reklama

Kiedy w jej życiu pojawi się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża? Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z ognistą nauczycielką hiszpańskiego.

Reklama

W parę zagubionych we współczesnym świecie trzydziestolatków wcielili się Marta Nieradkiewicz i Piotr Żurawski. Na ekranie towarzyszą im Jacek Braciak i Justyna Suwała w swoim drugim – po obsypanej nagrodami głównej roli w "Body/Ciało" Małgośki Szumowskiej – pełnometrażowym filmie.

Światowa premiera debiutanckiego obrazu Łukasza Grzegorzka odbędzie się 3 lipca podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Do polskich kin "Kamper" trafi już 15 lipca 2016.

Media