Dziewczyny z wielkiego miasta. Każda jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń. I każda na swój sposób pragnie być kochana... To Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska oraz Małgorzata Kożuchowska zagrały w nowym filmie producentów przeboju "Mój rower".

Reklama
Kino Świat

Sawa (Olga Bołądź) ma poślubić Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: "facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca". Zaczynają ją jednak ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

– To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał "kobiecego świata". Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – mówi reżyserka, Marta Plucińska. Oto zwiastun jej komedii: