Dziennik Gazeta Prawana logo

Elijah Wood okłada dzieci kijem do hokeja. Jak to możliwe? Zobacz!

21 maja 2015, 10:04
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Cooties
Cooties/Facebook
W sieci pojawił się zwiastun horroru "Cooties".

Fabuła filmu skoncentruje się na tajemniczym wirusie, który opanowuje pewną odizolowaną szkołę podstawową i zmienia jej uczniów w bestie. Tylko jeden człowiek może poprowadzić grono nauczycielskie do walki z nieokrzesaną bandą małoletnich potworów.

Autorami scenariusza są Leigh Whannell i Ian Brennan, którzy wytłumaczyli, skąd pomysł na taki film: – – wyjaśnia Whannell. –

Zwiastun "Cooties" można zobaczyć pod tym adresem. W filmie poza Woodem grają Rainn Wilson i Alison Pill. Produkcja trafi do kin w USA 18 września.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj