W najnowszym "dorosłym" trailerze, znany ze swojego bezkompromisowego poczucia humoru komik pokazuje kilka nowych, nieprzyzwoitych scen. Wygląda na to, że na Dzikim Zachodzie według MacFarlane'a nie tylko "wszystko i wszyscy, wliczając w to doktora, chce cię zabić", ale i wielu ma problem z nagością i seksem. Dzieci natomiast mogą spodziewać się bardzo niemiłych niespodzianek od Zębowych Wróżek.

Reklama

Bohaterem "Miliona sposobów, jak zginąć na Zachodzie" jest tchórzliwy farmer Albert (Seth MacFarlane), który po rozstaniu z dziewczyną zaczyna szkolić się na rewolwerowca pod okiem żony pewnego sławnego banity. Problemy pojawiają się, gdy mężczyzna zakochuje się w swojej nauczycielce i staje twarzą w twarz z jej bezwzględnym małżonkiem.

W filmie występują także: Charlize Theron, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Giovanni Ribisi i Sarah Silverman. Za reżyserię odpowiada sam MacFarlane ("Głowa rodziny", "Ted"), który jest również współautorem scenariusza. Polska premiera zapowiedziana została na 30 maja.