Dziennik Gazeta Prawana logo

Scarlett Johansson twardą laską ze spluwą – zobacz!

3 kwietnia 2014, 09:55
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
"Lucy" (foto: Entertainment Weekly)
"Lucy" (foto: Entertainment Weekly)/Inne
Producenci przedstawili pierwszy zwiastun oraz kolejne zdjęcia z thrillera science fiction "Lucy", w którym Luc Besson pokierował Scarlett Johansson.

"Lucy" opowiada o kobiecie, która zostaje zmuszona do pracy w charakterze kuriera narkotykowego. Kiedy specyfik dostaje się przez przypadek do jej organizmu, Lucy spostrzega, że posiadła niezwykłe moce. Nie tylko w mgnieniu oka zdobywa nową wiedzę, potrafi przesuwać przedmioty siłą umysłu, ale nie odczuwa też bólu i nie ulega emocjom.

http://youtu.be/MVt32qoyhi0

Zdjęcia z filmu można obejrzeć w serwisie Collider. Luc Besson wyreżyserował film na podstawie własnego scenariusza. Na plan poza Scarlett Johansson, Francuz zaprosił również Morgana Freemana i Analeigh Tipton.

Johansson możemy obecnie oglądać na naszych ekranach w roli Czarnej Wdowy w superprodukcji "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Polska premiera "Lucy" zapowiedziana została na 15 sierpnia.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj