Dziennik Gazeta Prawana logo

The Avengers, reż. Joss Whedon – trailer

9 stycznia 2012, 21:30
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
The Avengers
The Avengers/Media
Szef czuwającej nad światowym bezpieczeństwem agencji S.H.I.E.L.D tworzy drużynę, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Znajdą się w niej słynne postaci z uniwersum Marvela: Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. "The Avengers" to filmowe spotkanie na najwyższym szczeblu komiksowych superbohaterów. W kinach od 11 maja 2012.

http://youtu.be/wVZM7VXYeT0

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj