Reklama
Reklama
Reklama

Złote Maliny 2016 dla najgorszych filmów i aktorów. Oto nominacje do anty-Oscarów!

14 stycznia 2016, 01:35
"Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Jupiter: Intronizacja" czy "Piksele", a także "Oficer Blart w Las Vegas" otrzymały po sześć nominacji, w tym dla Najgorszego filmu. W tej kategorii rywalizuje też "Fantastyczna czwórka", która łącznie może zdobyć pięć nagród. Ubiegłoroczni laureaci Oscarów, Eddie Redmayne i Julianne Moore, zostali nominowani odpowiednio za role w filmach "Jupiter: Intronizacja" i "Siódmy syn".
"Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Jupiter: Intronizacja" czy "Piksele", a także "Oficer Blart w Las Vegas" otrzymały po sześć nominacji, w tym dla Najgorszego filmu. W tej kategorii rywalizuje też "Fantastyczna czwórka", która łącznie może zdobyć pięć nagród. Ubiegłoroczni laureaci Oscarów, Eddie Redmayne i Julianne Moore, zostali nominowani odpowiednio za role w filmach "Jupiter: Intronizacja" i "Siódmy syn". / Facebook
Ogłoszono nominacje do najmniej pożądanych nagród w Hollywood – Złotych Malin. Największe szanse na niechlubne statuetki mają twórcy filmów "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Jupiter: Intronizacja" oraz "Piksele".

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama