Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Złote Maliny 2013 dla najgorszych – oto laureaci. ZDJĘCIA!

24 lutego 2013, 11:20
Uroczystość wręczenia Złotych Malin odbyła się w sobotę w Hollywood, niedaleko Dolby Theater, gdzie w niedzielę odbędzie się 85. ceremonia wręczenia Oscarów
Uroczystość wręczenia Złotych Malin odbyła się w sobotę w Hollywood, niedaleko Dolby Theater, gdzie w niedzielę odbędzie się 85. ceremonia wręczenia Oscarów / Media
To już tradycja – na dzień przed galą Oscarów, ogłoszono listę zdobywców nagród dla najgorszych aktorów i filmów. Aż s iedem Złotych Malin przypadło ostatniej części "Sagi Zmierzch" – "Przed świtem. Część 2". Ale to również norma – słynne wampiry to już weterani niechlubnych laurów.
Reklama
Reklama
Tematy:
oscary Saga Zmierzch Przed świtem, część 2 Battleship Złote Maliny Robert Pattinson
Reklama

Komentarze (7)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Hania
  2013-04-27 02:35
  ach... ten świat zszedł już dawno na psy... Mnie się wydaję, że to wszystko do jedno wielkie kłamstwo i tyle... proszę was jak najlepszemu filmowi można dać miano najgorszego ?? nie ogarniam tego, poza tym ludzie myślcie!... jeżeli to jest ,,najgorszy" film to czemu jedna część zarobiła ponad 2,6 MILIARDA EURO ?? może i ta scena z bitwą była trochę dziwna, ale co chcecie, bitwa czy tak, tak przecież była, nie ważne czy naprawdę, poza tym ja bym nie przeżyła jak by zginął Carline i Jasper... a jakby nie było już Volturii to nie miał by się kto ich później czepiać... Ja czkam tylko, niecierpliwie na kolejną część, producenci podobno namawiają już autorkę do dalszego pisania, a ta wcześniej zdradzała, że ma już pomysł na parę dalszych książek. Tylko teraz jest problem z Pattinsonem, bo on podobno nie chce już dalej grać... ale dla przyszłej żony pewnie zrobi wszystko ;)
  0
  zgłoś
 • Dorotka
  2013-04-07 19:28
  Dajcie spokój, to tylko film o miłości , po co te nawiedzone komentarze, nie mieliście nigdy naście lat??? Nie jestem nastolatką i może dlatego nauczyłam się już dawno to rozumieć. To wszystko jest po to aby pokazać jak odróżnić dobro od zła,a wy ciągle macie jakiś problem, film super, można się wyłączyć od codziennych problemów choć na chwilę, bajka to jest ale miła dla oka,a książka jeszcze lepsza. Wyluzujcie. Pozdrawiam. Doti ;-)
  0
  zgłoś
 • asc
  2013-02-25 18:51
  zarzucają aktorce zero emocji podczas gry - a jakie niby emocje są oczekiwane w kontakcie z bajkowymi stworami? na jednym z tutejszych zdjęć wielkie w twarzach przejęcie nad losem i ciężkim życiem... jakie to wszystko oderwane od realiów, jaka baja dla podrośniętych pampersów
  dobrze, ze tak film ocenili, skończy się w końcu ta seria durnot dla niedorozwiniętych smarkaczy
  0
  zgłoś
 • undertheskin
  2013-02-25 16:06
  luk1407
  Koniec świata e..., znaczy się... Zmierzch?
  0
  zgłoś
 • Lukz000
  2013-02-24 13:39
  ~luk1407
  Człowieku jeżeli chcesz wygadywać takie głupoty to zapraszam na forum Radia Maryja. może tam znajdziesz pomoc na swoje problemy psychiczne. W końcu podpisałeś się jako Jezus.
  0
  zgłoś
 • jerzyk324
  2013-02-24 13:27
  Radzę skorzystać z pomocy psychiatry. Może jeszcze da się wyleczyć. Skąd u ludzi takie dążenie do ogłoszenia końca świata. Kalendarz majów nie wypalił to szukamy nowych przepowiedni.
  0
  zgłoś
 • luk1407
  2013-02-24 12:57
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTI Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama