"The Umbrella Academy" to serial oparty na serii komiksów stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya oraz zilustrowanych przez Gabriela Bá, których wydawcą jest Dark Horse Comics.

Co się wydarzy w finałowym sezonie "The Umbrella Academy"?

Po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy wszyscy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić – co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować. Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako "Strażnicy" organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni – i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili – aby w końcu wszystko naprawić.

Reklama

Kto stoi za serialem "The Umbrella Academy"?

Reklama

Showrunnerem serialu jest Steve Blackman.

Obsadzi przewodzą Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya, Colm Feore, Nick Offerman, Megan Mullally i David Cross.

Kiedy premiera finałowego sezonu "The Umbrella Academy"?

Czwarty i ostatni sezon serialu "The Umbrella Academy" pojawi się na platformie Netflix 8 sierpnia.

Trwa ładowanie wpisu