Kolejna już produkcja nominowanego do Oscara Taylora Sheridana "Landman" została zrealizowana przez MTV Entertainment Studios, 101 Studios i wytwórnię Sheridana – Bosque Ranch Productions.

Kiedy premiera serialu "Landman"?

Serial "Landman" będzie miał premierę w środę 20 listopada, wyłącznie w SkyShowtime. Pierwszy sezon wystartuje z dwoma premierowymi odcinkami, a następnych osiem będzie można oglądać co tydzień w środy.

Reklama

O czym opowiada serial "Landman"?

Osadzony w nowo powstałych miasteczkach zachodniego Teksasu serial "Landman" to współczesna opowieść o poszukiwaniu szczęścia w świecie platform wiertniczych. Fabuła została oparta na 11-odcinkowym podcaście "Boomtown". To historia opowiadana z dwóch perspektyw – pracowników naftowych i nieokrzesanych miliarderów, którzy spowodowali przewrót mający zmienić klimat, gospodarkę oraz geopolitykę.

Kto stoi za serialem "Landman"?

Reklama

Oprócz Billy'ego Boba Thorntona w serialu zagrali Ali Larter ("Oszukać przeznaczenie"), Michelle Randolph ("1923"), Jacob Lofland ("Uciekinier"), Kayla Wallace ("Głos serca"), James Jordan ("Yellowstone"), Mark Collie ("Nashville"), Paulina Chávez ("Ashley Garcia i jej rozszerzający się wszechświat") oraz Demi Moore ("Substancja").

Gościnnie w serialu wystąpili Jon Hamm ("Mad Men"), Andy Garcia ("Niezniszczalni") i Michael Peña ("Bogowie ulicy").

"Landman" to kolejna propozycja w powiększającej się kolekcji produkcji Taylora Sheridana dostępnych w SkyShowtime. Znajdują się w niej m.in. seriale: "1883", "1923", "Special Ops: Lioness", "Mayor of Kingstown", "Tulsa King", "Lawmen: Bass Reeves" oraz pięć sezonów "Yellowstone".