Walka gigantów trwa! Światowy hit kinowy "Godzilla i Kong: Nowe imperium" Adama Wingarda jest już dostępny na platformie streamingowej Max. W serwisie można obejrzeć również pozostałe filmy z MonsterVerse.

Reklama

"Godzilla i Kong: Nowe imperium". O czym jest film?

Tytułowi bohaterowie filmu "Godzilla i Kong: Nowe imperium" zmuszeni są stawić czoło kolosalnemu i nieodkrytemu zagrożeniu kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Produkcja zgłębia historię Godzilli i Konga, ich początki oraz tajemnice. Jednocześnie film ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

"Godzilla i Kong: Nowe imperium". Kto stoi za filmem?

W obsadzie znaleźli się Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Dan Stevens, Kaylee Hottle, Alex Ferns i Fala Chen.

Na czele ekipy filmowców jeszcze raz staje reżyser Adam Wingard. Scenariusz napisali Terry Rossio, Simon Barrett i Jeremy Slater. Wingard ponownie współpracuje z operatorem Benem Seresinem, scenografem Tomem Hammockiem, montażystą Joshem Schaefferem i projektantką kostiumów Emily Seresin. Autorami muzyki są Tom Holkenborg i Antonio Di Iorio.

MonsterVerse na platformie Max

Pełna lista tytułów z MonsterVerse dostępnych w serwisie Max przedstawia się następująco:

"Godzilla" (2014) – Pełna zapierających dech w piersiach efektów specjalnych historia Godzilli - przerażającego potwora, który symbolizuje japońskie lęki i kompleksy."Kong: wyspa czaszki" (2017) – Grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga i w efekcie musi walczyć o przetrwanie."Godzilla II: Król potworów" (2019) – Godzilla powraca, aby zmierzyć się z innymi gigantycznymi istotami w walce o dominację nad światem. "Godzilla vs. Kong" (2021) – W widowiskowe starcie dwóch mitycznych gigantów, którzy stają ze sobą do zaciekłej walki. Jej wynik może postawić dalszy los świata pod znakiem zapytania."Godzilla i Kong: Nowe imperium" (2024) – Godzilla i Kong stają w obliczu kolosalnego zagrożenia ze strony nowych przeciwników i robią wszystko, aby ich powstrzymać.