Już prawie 13 lat rozwijamy Playera jako kluczowy element obecności cyfrowej TVN WBD na naszym rynku. Jakiś czas temu udostępniliśmy Playera również dla użytkowników, którzy nie chcą płacić za subskrypcję. Od tego czasu niezmiennie rozbudowujemy bibliotekę treści, którymi mogą się cieszyć. Tego lata prezentujemy selekcję seriali, programów rozrywkowych, podróżniczych i kulinarnych bardzo często po raz pierwszy dostępnych w Polsce w ofercie bez opłat. Mamy nadzieję, że nasza kolekcja umili wakacyjne dni i wieczory naszym użytkownikom – mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Reklama

Seriale

"Seriale" to, jak sama nazwa wskazuje, kolekcja dla serialomaniaków, którzy uwielbiają dużą dawkę emocji przed ekranem. W ramach niej znajdą się wszystkie sezony takich hitów zagranicznych, jak "Tabu" z Tomem Hardym w roli głównej czy skandynawskie produkcje "The Killing" oraz "Rząd". I na tym nie koniec serialowych emocji. W ramach Playera w ofercie catch-up - przez siedem dni od emisji premierowego odcinka - użytkownicy serwisu mogą również oglądać dwa inne kultowe seriale - kryminał "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli tytułowej oraz jeden z największych sukcesów streamingowych ostatnich lat - "Yellowstone" z Kevinem Costnerem.

Kuchnia i podróże

Reklama

Również dla fanów kulinariów i podróży palcem po mapie Player przygotował nie lada gratkę. Kolekcja "Kuchnia i podróże" to pozycja absolutnie obowiązkowa. Właśnie tu znajdują się aż dwa tytuły "króla sieci" Roberta Makłowicza - "Makłowicz w drodze" oraz "Makłowicz w Polsce". Dodatkowo ofertę uzupełnią najnowsze sezony dwóch produkcji, które swoją historią na stałe zapisały się na liście ulubionych wśród widzów - "Kobieta na krańcu świata", czyli cykl Martyny Wojciechowskiej oraz autorski program Marcina Prokopa – "Niezwykłe Stany Prokopa".

Rywalizacja

W kolekcji "Rywalizacja" na użytkowników serwisu czeka prawdziwa adrenalina i dawka zawodowych emocji. W jej ofercie widzowie będą mogli nadrobić wiosenny hit stacji TVN, czyli program "The Traitors. Zdrajcy", a także kibicować zmaganiom uczestników takich reality show, jak "99 gra o wszystko VIP", "Królowa przetrwania" oraz podpatrywać miłosne manewry w Wietnamie w ostatnim sezonie "Hotelu Paradise Extra".

Rozrywka

"Rozrywka" to kolekcja złożona z najnowszych sezonów najpopularniejszych programów rozrywkowych. Jej rozdanie otwiera jeden z najpopularniejszych programów typu guilty pleasure, czyli "Warsaw Shore". Nie mniej emocji niż imprezowicze ze stolicy dostarczą także bohaterowie programów "Diabelnie boskie", "Back to School" czy "Zakup kontrolowany". Wisienką na torcie w tej kolekcji jest wiosenny sezon autorskiego programu najpopularniejszego showmana w Polsce - Kuby Wojewódzkiego.

Czas na zmiany

I ostatnia z letnich kolekcji, ale nie mniej atrakcyjna, czyli inspirujący "Czas na zmiany". Na liście tytułów znalazły się tu: najnowszy program Joanny Krupy i Ewy Chodakowskiej "Razem odNowa", "Kanapowczynie", głośny reality show "Nasi w mundurach" czy serial reality "Życie na kredycie". A na deser Magda Gessler w akcji, czyli najnowszy sezon programu najpopularniejszej restauratorki w kraju "Kuchenne rewolucje".