Pierwsza część sezonu, która skupia się na romantycznej relacji Colina Bridgertona (Luke Newton) i Penelope Featherington (Nicola Coughlan), zaliczyła rekordowe otwarcie w historii serialu – ponad 41 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych czterech dni.

Reklama

Kiedy premiera drugiej części sezonu 3.?

Część druga, wraz z ostatnimi czterema odcinkami sezonu, będzie miała swoją premierę 13 czerwca 2024 roku.

Co się wydarzy w 3. sezonie "Bridgertonów"?

Penelope Featherington (Nicola Coughlan) w końcu zrezygnowała z długo utrzymywanego zauroczenia Colinem Bridgertonem (Luke Newton) po usłyszeniu jego lekceważących słów na jej temat, jeszcze w poprzednim sezonie. Zdecydowała jednak, że nadszedł czas, aby znaleźć męża, a najlepiej takiego, który zapewni jej wystarczającą niezależność, by móc kontynuować podwójne życie jako Lady Whistledown, z dala od matki i sióstr. Jednak brak pewności siebie sprawia, że próby małżeństwa Penelopy kończą się spektakularną porażką. Tymczasem Colin powrócił z letnich podróży z zupełnie nowym wizerunkiem i dużym poczuciem pewności siebie. Jest jednak przygnębiony, gdy uświadamia sobie, że Penelope, jedyna osoba, która zawsze doceniała go takim, jakim był, traktuje go obojętnie. Chcąc odzyskać jej przyjaźń, Colin oferuje Penelope pomoc w znalezieniu męża w tym sezonie. Ale kiedy jego lekcje zaczynają działać trochę zbyt dobrze, Colin musi zmierzyć się z tym, czy jego uczucia do Penelope są naprawdę tylko przyjacielskie. Sprawy komplikuje jej konflikt z Eloise (Claudia Jessie), która znalazła nową przyjaciółkę w bardzo nietypowym miejscu, podczas gdy rosnąca obecność Penelope w środowisku sprawia, że jeszcze trudniej jest utrzymać jej alter ego Lady Whistledown w tajemnicy.

"Bridgertonowie". Kto stoi za 3. sezonem?

Reklama

Nową showrunnerką serialu jest Jess Brownell, a Shonda Rimes pozostaje producentką wykonawczą.

W stałej obsadzie są Nicola Coughlan (Penelope Featherington), Luke Newton (Colin Bridgerton), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Golda Rosheuvel (Królowa Charlotte), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Ruth Gemmell (Violet Bridgerton), Lorraine Ashbourne (Mrs. Varley), Hannah Dodd (Francesca Bridgerton), Simone Ashley (Kate Sharma), Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Harriet Cains (Philipa Featherington), Bessie Carter (Prudence Featherington), Jessica Madsen (Cressida Cowper), Florence Hunt (Hyacinth Bridgerton), Martins Imhangbe (Will Mondrich), Will Tilston (Gregory Bridgerton), Polly Walker (Portia Featherington) i Julie Andrews (Lady Whistledown).

Gościnnie pojawiają się Hugh Sachs (Brimsley), Emma Naomi (Alice Mondrich), Kathryn Drysdale (Genevieve Delacroix) i Sam Phillips (Lord Debling).

Trwa ładowanie wpisu