"Blood Free". O czym jest serial?

W centrum zdarzeń znajduje się były żołnierz Woo Chaewoon, dręczony wspomnieniami ataku terrorystycznego, w wyniku którego zginęli jego koledzy, a prezydent Korei został inwalidą. Chaewoon poświęca swoje życie tropieniu winnych wydarzeń tamtego feralnego dnia. Gdy dowiaduje się, że prezeska firmy BF – Yun Jayu – odnotowała rekordowe zyski w kolejnych latach od ataku, Woo nabiera podejrzeń i postanawia przyjrzeć się przedsiębiorstwu z bliska.

Ponieważ życie i zdrowie Jayu jest stale zagrożone ze strony karteli narkotykowych, terrorystów, hakerów i ekstremistów, Chaewoon postanawia zinfiltrować organizację, wchodząc w rolę jej osobistego ochroniarza. Czy Chaewoon będzie w stanie dotrzeć do prawdy i dowie się, co wydarzyło się tego dnia, zanim wrogowie Jayu dokonają zemsty?

Reklama

"Blood Free". Obsada i twórcy

W rolach głównych występują Ju Jihoon ("Szpieg") jako były żołnierz i ochroniarz Woo Chaewoon oraz Han Hyojoo ('Niezwykli") jako Yun Jayu, dyrektorka generalna BF, kontrowersyjnej firmy produkującej mięso hodowane w laboratoriach.

Scenariusz napisał Lee Suyeon ("Grid", "Stranger 2"), a za kamerą stanął Park Chulhwan ("Grid").

Reklama

"Blood Free". Kiedy oglądać?

W Disney+ od razu pojawiły się dwa z dziesięciu odcinków, zaś kolejne będą udostępniane co środę.

Serial można oglądać w wersji z polskimi napisami.

Koreańskie seriale w Disney+

Fani koreańskiego kina na platformie mogą znaleźć także serial "Niezwykli", w którym Han Hyojoo wciela się w byłą południowokoreańską agentkę specjalną, chroniącą swoje dziecko obdarzone supermocami przed krzywdą z rąk agencji rządowych.

Dostępne jest również "Zło absolutne", ukazujące zmagania detektywa infiltrującego niebezpieczny nowo powstały gang.

Inny serial to wielokrotnie nagradzana "Gra o wszystko", w której Choi Min-sik wciela się w rolę przedsiębiorcy z branży hazardowej - ale wszystko to tylko przykłady znacznie większej oferty.