"Lawmen: Bass Reeves". O czym jest serial?

Serial "Lawmen: Bass Reeves" opowiada mało znaną historię najbardziej legendarnego stróża prawa na Dzikim Zachodzie i pokazuje drogę Reevesa (David Oyelowo) od niewolnika do pierwszego czarnego szeryfa na zachód od Missisipi. W czasie służby aresztował ponad 3000 kryminalistów, ale odznaka była dla niego również brzemieniem, które kładło się cieniem na życiu jego ukochanej rodziny

"Lawmen: Bass Reeves" to także początek nowej serialowej antologii, której kolejne części będą poświęcone innym legendarnym stróżom prawa i bandytom, którzy zapisali się na kartach historii.

Reklama

"Lawmen: Bass Reeves". Kto stoi za serialem?

Reklama

Twórcą, producentem wykonawczym i showrunnerem serialu "Lawmen: Bass Reeves" jest Chad Feehan. Na liście producentów wykonawczych znaleźli się też nominowany do Oscara Taylor Sheridan, David Oyelowo, David C. Glasser, Jessica Oyelowo, David Permut, Christina Alexandra Voros, Ron Burkle, Bob Yari i David Hutkin.

Za powstaniem serialu stoją wytwórnie MTV Entertainment Studios, 101 Studios, założona przez Sheridana Bosque Ranch Productions oraz założona przez Oyelowo Yoruba Saxon.

Reklama

W obsadzie poza Oyelowo znaleźli się m.in. Lauren Banks, Joaquina Kalukango, Lonnie Chavis, Grantham Coleman, Tosin Morohunfola, Dale Dickey, Rob Morgan, Ryan O'Nan, Margot Bingham, Mo Brings Plenty, Justin Hurtt-Dunkley i Bill Dawes. Gościnnie występują Shea Whigham i Garrett Hedlund.

"Lawmen: Bass Reeves". Kiedy i gdzie premiera?

"Lawmen: Bass Reeves" to najnowszy serial z uniwersum Taylora Sheridana dostępny w SkyShowtime obok jego poprzednich produkcji: "1883", "1923", "Mayor of Kingstown", "Special Ops: Lioness", "Tulsa King" oraz "Yellowstone".

Serial "Lawmen: Bass Reeves" zadebiutuje w SkyShowtime już 18 grudnia, kiedy do serwisu dodane zostaną dwa pierwsze odcinki produkcji. Kolejne odcinki będą pojawiały się co poniedziałek. Serial dostępny będzie wyłącznie w SkyShowtime.

Trwa ładowanie wpisu