"Echo". O czym będzie serial?

"Echo" to wyczekiwany przez fanów serial z uwielbianego uniwersum. Główna (anty)bohaterka – Maya Lopez (Alaqua Cox) – wzbudza zainteresowanie Wilsona Fiska (Vincent D'Onofrio), stojącego na czele przestępczego imperium. Kiedy los sprowadza ją do domu rodzinnego, musi skonfrontować się z własną rodziną oraz swoim dziedzictwem.

"Echo". Kto stoi za serialem?

Reklama

Główną rolę gra rdzennie amerykańska aktorka z niepełnosprawnością Alaqua Cox, która wcielała się już w Mayę "Echo" Lopez w serialu "Hawkeye" - i spodobała się tak bardzo, że dostała własny spin-off.

Partnerują jej Vincent D'Onofrio ("Daredevil"), Chaske Spencer ("Angielka"), Graham Greene ("1883"), Tantoo Cardinal ("Czas Krwawego Księżyca"), Devery Jacobs ("Rdzenni i wściekli"), Zahn McClarnon ("Rdzenni i wściekli") i Cody Lightning ("Hej, Viktor!").

Odcinki serialu wyreżyserowały Sydney Freeland ("Rdzenni i wściekli") i Catriona McKenzie ("Żywe trupy"). Producentami wykonawczymi są Kevin Feige, Stephen Broussard, Louis D'Esposito, Brad Winderbaum, Victoria Alonso, Richie Palmer, Jason Gavin, Marion Dayre i Sydney Freeland. Współproducentkami wykonawczymi są Jennifer L. Booth i Amy Rardin.

Reklama

"Echo". Serial tylko dla dorosłych

"Echo" to pierwszy serial Marvela, który otrzymał kategorię wiekową TV-MA, stanowiącą odpowiednik kinowej R. Tym samym Echo" przeznaczone jest tylko dla widzów dorosłych.

"Echo". Kiedy premiera?

Pięcioodcinkowy serial "Echo" będzie można obejrzeć od 10 stycznia 2024 roku w Disney+.

Trwa ładowanie wpisu