"Bezmiar" - o czym jest film?

"Pozornie sielankowe życie Clary i jej męża podszyte jest powszednimi smutkami, poczuciem wyobcowania i samotności. Nie brakuje im pieniędzy, ale nie są już zakochani w sobie i nie potrafią się rozstać. Pełna młodzieńczej energii i figlarności Clara nie pasuje do świata sztywnych dorosłych, nudzi się w ich towarzystwie, zwykłe śniadanie zamienia w muzyczne show, a w czasie rodzinnych uroczystości woli spędzać czas z dzieciakami pod stołem" - opisuje dystrybutor.

"Najstarsza córka Adriana dostrzega opresyjność ojca, jego liczne zdrady oraz samotność, która ogarnia jej matkę. Dzieciom brakuje uwagi ojca, Clarze miłości i zrozumienia męża. Napięcie w relacjach rodziny sięga zenitu i prowadzi do krytycznego momentu, gdy Adriana, korzystając z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna, zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem" - czytamy dalej.

Reklama
Reklama

"Film świetnie odzwierciedla ducha epoki, zarówno w obrazie, jak i dźwięku. Jest niczym stara włoska piosenka, budząca ciepłe reminiscencje, ale i podszyta nieodzowną melancholią" - pisał Piotr Dobry w recenzji dla Dziennik.pl.

"Bezmiar" na VOD - kiedy premiera?

Film trafi na platformy streamingowe 22 września.

"Bezmiar" na VOD - gdzie oglądać?

Film będzie można zobaczyć na platformach: CANAL+ online, Player, Polsat Box Go, Rakuten TV, PlayNow, Cineman, Mojeekino, NoweHoryzonty.pl, Vectra oraz E-Kino Pod Baranami.

Trwa ładowanie wpisu