Pierwszy w historii pomysł Patrycji, który ma sens, walka Michała o przetrwanie na stanowisku prezesa, zdrada dokonana przez najlepszego przyjaciela oraz wojna o serce Asi – pracowników Kropliczanki czekają duże zmiany, wyzwania i sytuacje, na które często jedyną reakcją może być facepalm. Dodatkowo "młody i dynamiczny" zespół powiększy się o dwa nowe etaty - w tych rolach Mateusz Król ("Kryptonim Polska") i Małgorzata Gorol ("Śubuk").

Reklama

Obsada i twórcy

Reklama

Za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentami wykonawczymi są Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z DGA Jake Vision. Producentkami ze strony CANAL+ Polska - Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman.

Widzowie pokochali humor codziennych zmagań biurowych bohaterów "The Office PL", dlatego decyzja o realizacji trzeciego sezonu zapadła praktycznie od razu. Dzięki temu serialowi i naszym innym najnowszym produkcjom, CANAL+ wypełnia niszę inteligentnych i zabawnych polskich komedii. Po ich odbiorze widać, że widzom bardzo brakowało seriali, przy których można się wspólnie pośmiać, a żarty i powiedzenia bohaterów z ekranu podbijają social media - mówi Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska.

Oczekiwania po poprzednich sezonach są wysokie, dlatego z ekipą zadbaliśmy, żeby scenariusze nowych odcinków zaskakiwały, pokazywały bohaterów w zupełnie nowych sytuacjach, a przy tym ciągle w charakterystyczny dla tego formatu sposób komentowały naszą polską rzeczywistość. W tym pomaga nam jak zawsze świetna ekipa oraz obsada. Mimo tego, że pracowników Kropliczanki czeka sporo zmian, to jedno pozostanie niezmienne - trzeci sezon będzie wciąż przezabawny i absurdalny, a fani będą mogli przejrzeć się w tych perypetiach jak w, nomen omen, kropli wody - dodaje Maciej Bochniak, reżyser.