Na Netflix znajdziesz różnorodne produkcje, które łączy jeden mianownik - miłość. Zaczynając od filmowych klasyków, nastoletnich miłosnych uniesień, kończąc na słodko-gorzkich historiach i pełnych prawdziwych emocji historii z reality show - każdy tego dnia znajdzie coś dla siebie.

Reklama

1. Klasyki filmowe

● Notting hill
Przypadkowe spotkanie zbliża powściągliwego właściciela księgarni Williama Thackera i gwiazdę Hollywood, Annę Scott. Rodzi się między nimi niecodzienny
romans.
● Holiday
Amanda, montażystka zwiastunów filmowych z Los Angeles i Iris, dziennikarka z Londynu, zmieniają się domami na czas świąt, żeby uciec przed problemami sercowymi.
● Pamiętnik
W tej adaptacji bestsellera Nicholasa Sparksa na drodze do szczęścia dwojga zakochanych stoi wojna i podziały klasowe lat 40. ubiegłego wieku
● Lepiej być nie może
Za sprawą samotnej matki i sąsiada geja w uporządkowane życie zrzędliwego oraz cierpiącego na nerwicę natręctw pisarza wkradają się chaos i zamęt2. Miłość w nowej wersji

● Toskania
Duński kucharz jedzie do Toskanii, aby sprzedać firmę swojego ojca. Poznana na miejscu kobieta skłania go do przemyślenia jego stosunku do życia i miłości.
● Kochanek Lady Chatterley
Nieszczęśliwie zamężna Lady Chatterley nawiązuje gorący romans z gajowym posiadłości swojego męża, zakochując się w nim bez opamiętania.
● Miłość do kwadratu jeszcze raz - premiera 13 lutego
Związek znanego dziennikarza i twardo stąpającej po ziemi nauczycielki trzęsie się w posadach, gdy ona podejmuje się nowej pracy.
● U ciebie czy u mnie? - premiera 10 lutego
Debbie i Peter, najlepsi przyjaciele, ale też totalne przeciwieństwa, na tydzień zamieniają się domami i dostają szansę, by otworzyć się na miłość.
● Purpurowe serca
Ambitna piosenkarka zgadza się na małżeństwo z rozsądku z żołnierzem, który ma wyruszyć na misję, ale wkrótce tragedia zmienia charakter ich związku.
Reklama

3. Miłość bez granic

● Sekretna miłość
Te dwie kobiety przez wiele dziesięcioleci utrzymywały swoją miłość w tajemnicy. Gdy w końcu przestały się ukrywać, okazał się, że to dopiero początek ich wyzwań
● Bal
Cztery pechowe gwiazdy z Broadwayu wstrząsają miasteczkiem w Indianie, gdy postanawiają poprzeć nastolatkę, która chce pójść na maturalny bal ze swoją
dziewczyną
● Chłopcy z paczki
Nowy Jork, rok 1968. Na imprezie urodzinowej siedmiu zaprzyjaźnionych gejów musi zmierzyć się ze skrywanymi uczuciami i nigdy niewypowiedzianą prawdą.
● Hiacynt
Hiacynt to kryminalna historia osadzona w latach 80. Robert, młody milicjant „z zasadami", wpada na trop seryjnego mordercy gejów. W toku śledztwa poznaje Arka. Postanawia wykorzystać go jako informatora, nie zdając sobie sprawy jak bardzo ta relacja wpłynie nie tylko na jego pracę, ale także życie osobiste.4. Teenage love

Reklama

● Do wszystkich chłopców, których kochałam
Sekretne listy miłosne Lary Jean przypadkiem trafiają do pięciu chłopaków, którzy jej się podobają. To koniec bycia szarą myszką, na którą nikt w szkole nie zwraca
uwagi.
● Więcej niż myślisz
Kiedy prymuska Ellie Chu zgadza się napisać miłosny list za szkolnego sportowca, nie spodziewa się, że się zaprzyjaźnią - ani że zakocha się w obiekcie jego
westchnień.
● Sierra Burgess jest przegrywem
Przez pomyłkę między inteligentną - ale mało atrakcyjną nastolatką - a czarującym sportowcem, który jest przekonany, że pisze z piękną cheerleaderką, rodzi się
uczucie.
● Pod wiatr
Fale, słońce i pasja towarzyszą w nadmorskim kurorcie zakochanej w instruktorzy kitesurfingu nastolatce z zamożnej rodziny.

5. Słodko-gorzkie historie

● Zimna wojna
Historia trudnej miłości w czasie zimnej wojny w Europie. Dwoje kochanków nie może bez siebie żyć, ale polityka i osobiste demony uniemożliwiają im bycie razem.
● Jak pokochałam gangstera
Tajemnicza kobieta opowiada o wzlocie i upadku Nikodema “Nikosia” Skotarczaka, jednego z największych gangsterów w historii Polski. Film inspirowany prawdziwą
historią.
● Historia małżeńska
„HISTORIA MAŁŻEŃSKA” to przenikliwe studium porażki małżeństwa, która wcale nie musi oznaczać rozpadu rodziny. Reżyserem filmu jest nominowany do Oscara Noah Baumbach.
● Perswazje
Osiem lat temu Anne Elliot dała się przekonać, żeby nie wychodzić za przystojniaka z biednej rodziny. Czy gdy spotkają się znowu, znowu zrezygnuje z szansy na miłość?6. Wielowątkowe uczucia

● Książęta
Książe Wilhelm oswaja się z życiem w nowej prestiżowej szkole z internatem. Największym problemem okazuje się dla niego podążanie za głosem serca.
● Dziewczyna i kosmonauta
Dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan, konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.
● Zakochani raz po raz - premiera 14 lutego
Odkąd się poznali, Irene i Julio na przemian się w sobie zakochują, zrywają ze sobą i próbują ponownie. Czy jest im pisane szczęśliwe zakończenie?
● Bridgertonowie
Ósemka zzytego ze sobą rodzeństwa z rodziny Bridgertonów szuka szczęścia i miłości wśród wyższych sfer Londynu. Na podstawie bestsellerowych powiedzi Julii Quinn.


7. Reality show o miłości

● Love Never Lies Polska - Reunion - odcinek dostępny na YouTube
Jesteś ciekaw jak potoczyły się losy uczestników po programie? Jakie lekcje wynieśli z pobytu w willach? Czy są dalej razem? Jak wygląda ich życie? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w Love Never Lies Polska: Reunion. Specjalnym materiale, w którym Maja Bohosiewicz spotkała się z uczestnikami 10 miesięcy po zakończeniu zdjęć do programu.
● Małżeństwo po indyjsku
Swatka Sima Taparia prowadzi klientów z USA i Indii przez proces aranżowania małżeństw, ukazując ten wiekowy zwyczaj w nowoczesnych barwach.
● Miłość w spektrum
szukanie miłości to zadanie trudne dla każdego - ale przed autystycznymi nastolatkami nieprzewidywalny świat randek i romansów stawia jeszcze więcej wyzwań.
Sprawdź też dodatkowe kolekcje, które ułatwią poszukiwanie "tego jedynego" tytułu na Walentynki:

● Miłość od pierwszego obejrzenia
● Pogodne filmy romantyczne
● Reality TV o miłości
● Zranione serce
● Romantyczne filmy o tematyce LGBTQ
● Filmy dla niepoprawnych romantyków
● Dziwaczne filmy romantyczne
● Romantyczne dramaty oparte na literaturze
● Romantyczne filmy o miłosnych trójkątach
● Romantyczne wyciskacze łez
● Komedie romantyczne dla nastolatków
● Skomplikowane związki