Dziennik Gazeta Prawana logo

Brzydula i Pitbull w jednym filmie. To komedia romantyczna "Narzeczony na niby" [FOTO]

25 lipca 2017, 10:40
Ruszyły zdjęcia do nowej komedii romantycznej "Narzeczony na niby" w reżyserii Bartka Prokopowicza. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych polskich aktorów, m.in: Piotra Stramowskiego ("Pitbull. Niebezpieczne kobiety"), Julię Kamińską ("Brzydula"), Sonię Bohosiewicz ("Po prostu przyjaźń"), Piotra Adamczyka ("Sztuka kochania"), Tomasza Karolaka ("Listy do M. 3"), Mikołaja Roznerskiego ("7 rzeczy, których nie wiesz o facetach"), Barbarę Kurdej-Szatan ( "Wkręceni 2"), Dorotę Kolak ( "Sztuka kochania"), Ewę Kasprzyk ( "Przyjaciółki"), Andrzeja Grabowskiego ("Pitbull. Nowe porządki") i Janusza Chabiora ("Botoks"). Film trafi na ekrany kin na początku 2018 roku.
1/9Julia Kamińska w filmie "Narzeczony na niby"
10334929-julia-kaminska-w-filmie-narzeczony.jpg
Media
2/9Bartek Prokopowicz w filmie "Narzeczony na niby"
10334897-bartek-prokopowicz-w-filmie-narzeczony.jpg
Media/Hubert Komerski
3/9Kadr z filmu "Narzeczony na niby"
10334961-.jpg
Media/Hubert Komerski
4/9Julia Kamińska w filmie "Narzeczony na niby"
10334993-julia-kaminska-w-filmie-narzeczony.jpg
Media
5/9Julia Kamińska w filmie "Narzeczony na niby"
10335025-julia-kaminska-w-filmie-narzeczony.jpg
Media/Hubert Komerski
6/9Tomasz Karolak w filmie "Narzeczony na niby"
10335057-tomasz-karolak-w-filmie-narzeczony.jpg
Media
7/9Julia Kijowska i Piotr Stramowski w filmie "Narzeczony na niby"
10335089-julia-kijowska-i-piotr-stramowski.jpg
Media
8/9Sonia Bohosiewicz w filmie "Narzeczony na niby"
10335121-sonia-bohosiewicz-w-filmie-narzeczony.jpg
Media/Hubert Komerski
9/9Piotr Stramowski oraz Dorota Kolak w filmie "Narzeczony na niby"
10335153-piotr-stramowski-oraz-dorota-kolak.jpg
Media
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Materiały prasowe
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj