Dziennik Gazeta Prawana logo

Mel Gibson z piękną i młodą narzeczoną w Cannes [ZDJĘCIA]

23 maja 2016, 14:57
Mel Gibson przyjechał do Cannes, jako gwiazda filmu "Blood Father". Sensacyjny obraz Jeana-François Richeta miał na słynnym festiwalu swoją premierę (pokazano go poza konkursem). Słynnemu aktorowi zaś podczas tej uroczystości i na gali zamknięcia imprezy towarzyszyła jego nowa miłość Rosalind Ross.
1/6Dla Gibsona "Blood Father" to wielki powrót do roli twardziela i pierwsza główna rola gwiazdora od czasów "Dorwać gringo" z 2013 roku (widzieliśmy go jeszcze na drugim planie w "Niezniszczalnych 3" i "Maczeta zabija"). Dzieło opowiada historię byłego więźnia, dziś tatuażysty, który spotyka nieznaną mu dotąd córkę. Dziewczynie grozi niebezpieczeństwo ze strony handlarzy narkotyków, została bowiem wrobiona przez swego chłopaka w kradzież fortuny należącej do kartelu.<br> Na ekranie Gibsonowi partnerowali William H. Macy, Diego Luna oraz Elisabeth Röhm, a na canneńskim czerwonym dywanie – piękna Rosalind Ross. 25-latka, która zatrudniła się w firmie producenckiej 60-letniego aktora i z którą spotyka się od roku. Jak donoszą plotkarskie media, kobieta urodzi mu dziecko. Będzie to dziewiąty potomek Gibsona.
9067914-mel-gibson-i-rosalind-ross.jpg
PAP/EPA/SEBASTIEN NOGIER
2/6Mel Gibson i Rosalind Ross
9068073-mel-gibson-i-rosalind-ross.jpg
PAP/EPA/JULIEN WARNAND
3/6Mel Gibson i jego dziewczyna Rosalind Ross na premierze filmu "Blood Father"
9068105-mel-gibson-i-jego-dziewczyna-rosalind.jpg
PAP/EPA/SEBASTIEN NOGIER
4/6Mel Gibson i Rosalind Ross
9067946-mel-gibson-i-rosalind-ross.jpg
PAP/EPA/SEBASTIEN NOGIER
5/6Rosalind Ross
9067978-rosalind-ross.jpg
PAP/EPA/SEBASTIEN NOGIER
6/6Mel Gibson i Rosalind Ross
9068041-mel-gibson-i-rosalind-ross.jpg
PAP/EPA/SEBASTIEN NOGIER
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj