Grzegorz B. - jak podaje RMF FM - usłyszał zarzuty handlu narkotykami miał oferować swe usługi grupie Psychofans. Śledczy zarzucają mu też powoływanie się na wpływy w Służbie Więziennej oraz wręczenie łapówki za prawo jazdy. Mężczyzna to scenarzysta filmu Vegi "Bad Boy", wystąpił też w tej produkcji.

Reklama

Policja: Łącznie zatrzymano 10 osób

Zatrzymania, w których brała udział m.in. jednostka kontrterrorystyczna, przeprowadzono na terenie Dolnego Śląska. W ręce policji wpadło 10 osób w wieku od 28 do 69 lat, w tym dwie kobiety. Wśród zatrzymanych są osoby powiązane ze środowiskiem pseudokibiców - poinformował w czwartek PAP Wojciech Jabłoński z biura prasowego dolnośląskie policji.

Podczas zatrzymań policja przejęła ponad kilogram amfetaminy i marihuany oraz niemal 2 tys. tabletek wykorzystywanych do produkcji metamfetaminy. Większość z zatrzymanych osób usłyszała już zarzuty dotyczące wprowadzania narkotyków do obrotu, także znacznych ich ilości - podała Jabłoński. Decyzją sądu pięć osób zostało tymczasowo aresztowanych. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Za obrót znaczą ilością narkotyków grozi do 12 lat więzienia