Dziennik Gazeta Prawana logo

Kasia Łaska: Rzesza artystów to zwykli zjadacze chleba [PODCAST]

24 marca 2020, 07:55
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Kasia Łaska i Marcin Cichoński
<p>Kasia Łaska i Marcin Cichoński</p>/Dorota Żurkowska
W Polsce przez długi czas mówiło się: znamy się tylko z widzenia. A co jeśli znamy się ze słyszenia? W tym odcinku "Po stronie kultury" naszym gościem jest Kasia Łaska, którą zna każdy.

Artystka musicalowa, która występowała w 2020 roku na scenie gali Oskarowej. Kasię znamy m. in. z ról dubbingowych, udziału w spektaklach i musicalach. W rozmowie z Marcinem Cichońskim nie zabraknie wspomnień z Dolby Theatre, ale też komentarza do obecnej ciężkiej sytuacji, w jakiej znalazła się m.in. branża kulturalna.

Naszych podcastów szukajcie tu:

Spotify
iTunes Podcasts
Google Podcasts
 

Zapraszamy też na stronę podcastów DGPTalk.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj