"Mowa nienawiści - dokąd nas prowadzi?". Zabójstwo Adamowicza i palenie kukły Żyda w nowym filmie twórcy "Dobrej zmiany"

Reżyser filmów dokumentalnych Konrad Szołajski, znany z takich głośnych tytułów, jak "Dobra zmiana", "Walka z szatanem" czy "I Bóg stworzył seks", realizuje nowy film opowiadający o mowie nienawiści.

wróć do artykułu
  • ~Agatka
    (2019-07-12 17:47)
    Słowa prawdy przemianowało się na słowa nienawiści. Palenie znienawidzonych symbolów opresji staje się przestępstwem. Chorego psychicznie zmienia się w politycznego wroga. --- dokąd nas to wszystko dprowadzi?
  • ~jhb
    (2019-07-12 18:10)
    Panie reżyserze. Odwracanie kota ogonem jeszcze nigdy nikomu na świecie nie pomogło.
  • ~Davout
    (2019-07-12 18:45)
    A o zabójstwie Marka Rosiaka, o Palikocie i patroszeniu Kaczyńskiego czy o tych wszystkich słowach pogardy w stosunku do śp. Prezydenta Kaczyńskiego też będzie ? Tak tylko pytam.
  • ~taka jest prawda
    (2019-07-12 19:07)
    Czy pan reżyser nie pamięta kto zaczął POgardliwie wyzywać od moher(rrr)owych beretów wyborców PiS ? A to że w 2010 r. POdżegany do nienawiści członek PO, niejaki Cyba w biurze poselskim PiS w Łodzi zamordował ś.p. Marka Rosiaka a chciał Kaczyńskiego. Dlaczego POmija sie te wydarzenia panie reżyser?
  • ~Stefek Mi ch nikt
    (2019-07-12 19:13)
    Jacy wy teraz jesteście wrażliwi....
  • ~wolf
    (2019-07-12 19:37)
    Facet pali głupa i liczy, że co najmniej połowa Polski na to nabierze się. Trzeba było Szanowny Reżyserze zrobić taki film 10-12 lat temu. Wtedy byłby Pan oryginalny i wiarygodny.
  • ~ajax
    (2019-07-12 19:47)
    A o "mowie miłości" ala Palikot, Niesiołowski,"farmazon" czy im podobni też będzie?
  • ~Zorro
    (2019-07-12 21:49)
    Brawo! Pisowskie lemingi juź warczą - znaczy się temat jest ważny i wart poruszenia w filmie. Trzymamy kciuki!
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-07-12 22:06)
    Wiemy wiem panie reżyserze, właśnie zbieramy na film o Jedwabnem który pokaże nieznane i zatajane zeznania świadków, nowe materialne dowody... nie ma pieniędzy na realizacje filmów pokazujących prawdziwą historię Polski i Polaków, często sprzeczną z wystylizowanym obrazem Polski pookrągłostołowej...
  • ~Niechcic
    (2019-07-12 23:16)
    na samej gębie autora wyraz Nienawiści rysuje cały scenariusz ........
  • ~Krystyna
    (2019-07-13 00:00)
    Jeszcze wczoraj wylewano całe wiadra pomyj na O.Rydzyka,że złodziej,okrada starych ludzi ,pytano co dobrego zrobił itd., a teraz reżyser ogłasza zbiórkę pieniędzy na "film miłości"o mowie nienawiści i cisza ?! Nie dam ani grosza na szerzenie nienawiści przez K.Szołajskiego.
  • ~internautka 50+
    (2019-07-13 07:51)
    To Tusk pierwszy zaczął dzielić Polaków,to on podzielił naród na mohery i tych lepszych nie noszących moherów I się zaczęło!Cyba zabił pracownika posła PIS, Palikot, Niesiołowski,Szejfeld, Bartoszewski, niektórzy dziennikarze np z wybiórczej czyż nie szerzyli mowy nienawiści. A taki LIS czy on nie przeginał w swych dywagacjach jaki to PIS okropny? A teraz taki Szołajski zdaje się widzi tylko jednym okiem.Takim należy życzyć żeby im rozum wrócił.
  • ~z.
    (2019-07-13 08:09)
    Coś nie wspomniał o "mowie miłości" niejakich Stefana Niesiołowskiego i śp. Władysława Bartoszewskiego...
  • ~W
    (2019-07-13 08:38)
    Mode nienawisci widze tylko u wyznawcow Totalnej Targowicy ktorej przedstawicielem jest ten pazal sie Boze pseudo rezyser.
  • ~krwawa sympatyczna wolińska
    (2019-07-13 10:31)
    Przy odczytywaniu wyroków śmierci zawsze stosowałam mowę miłości.
  • ~#Daro
    (2019-07-14 12:21)
    Facet wyczuł forsę w lotne medialnym temacie. Oczywiście obiektywizmu w tym filmie będzie na pograniczu zera. Zakład że będzie jednostronny?!
  • ~Dziadek Borowik
    (2019-07-14 13:33)
    Czy ten Konrad to synalek Lucjana propagandysty z KC PZPR? POtomek SCHIZOFRENIKA POlitycznego POsianego w PRLu po 1945r przez agendy CCCP NKWD/KGB/GRU! Konrad sowiecki POlitruk w III POkoleniu! POruta!
  • ~adammmm
    (2019-07-14 16:34)
    Siewcy nienawiści - walczą z hejtem. Obrzydliwcy - bronią kasty sędziowskiej, bo jeszcze dużo kamienic do prywatyzacji na przedwojenne testamenty drukowane na leserowych drukarkach, jeszcze wiele Vatu do kradzieży....
  • ~szkoda słów
    (2019-07-14 17:31)
    Koszty POstępu , można obliczać w głupcach
  • ~suweren51
    (2019-07-14 17:35)
    Nasza cywilizacja jest barokowym pałacem, do którego wtargnęła kudłata zgraja.