Twórca "Knives out": To film o dobrej zmianie. Na pokaz zapraszam każdego, Jarosława Kaczyńskiego też

| Aktualizacja:

Dziś o godzinie 20:00 w Warszawie na budynku przy ulicy Nowogrodzkiej 84/86 pokazany zostanie film "Knives out". "To obraz o stanie umysłu, jaki wywołała dobra zmiana" - mówi nam reżyser filmu Przemek Wojcieszek.

wróć do artykułu
  • ~qwerty
    (2017-02-24 12:52)
    To jest facet na zdjęciu? wtf??
  • ~Al
    (2017-02-24 13:23)
    Czy naprawde ten obojniak jest jakims rezyserem?. To chyba kpina z normalnych ludzi.
  • ~ROTFL
    (2017-02-24 13:28)
    Syn, albo córka Krystyny Pawłowicz ?
  • ~andrzej
    (2017-02-24 13:43)
    Lewacy dajcie już spokój; przestańcie lać jad.
  • ~ke9
    (2017-02-24 13:49)
    Czyżby polska Lana Wachowski?
  • ~Hejka
    (2017-02-24 14:20)
    Dziecko specjalnej troski?
  • ~Krótka piłka
    (2017-02-24 14:51)
    Jak wam PiS pozwoli to możecie mu wejść na głowę,gdybyś chciał takie gów..wyświetlić u mnie na budynku to ten sprzęt do wyświetlania razem z tobą wylądowałby w pierwszym śmietniku i to przy najkorzystniejszej dla was opcji.
  • ~ja stąd
    (2017-02-24 14:57)
    Mózg no genialnie zbudowany organ. Pracuje przez 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Do momentu gdy nie zainfekuje go jakaś lewacka ideologia..... A ilustracja na zdjęciu
  • ~Albin
    (2017-02-24 15:40)
    Der Dziennik dal temu Przemkowi duzo miejsca na swej stronie, no bo ten puszysty pan pomaga niemiaszkom siac zamet w kraju, ktory od tysiaclecia jakos nie moga sila zajac. Faceci bez dobrych hormonow tyja mlodo i nawet siebie nie lubia. Poza tym, brak zdrowego seksu zle wplywa na mozg. Samogwalt nie pomaga, niestety. Zaklocona rownowaga psychiczna powoduje agresywnosc i nienawisc do wszystkiego co nie miesci sie w ich palach.
  • ~oz
    (2017-02-24 15:44)
    Przemku kochany ty najlepiej zrobisz jak wyświetlisz film na swojej D U P I E ze zdjęcia widać ze to będzie dobry ekran bo duża
  • ~wee
    (2017-02-24 15:49)
    Kończcie już trzeciorpowcy , wstydu oszczędźcie
  • ~Krystyna2016
    (2017-02-24 16:17)
    Niech ten mądrala pokaże ten filmik tym co przymierali z głodu za rządów PO i PSL,a czy ktoś śpi z facetem czy z kobitką to mało kogo obchodzi ,natomiast imigranci to inna sprawa,popatrz sobie mądralo na to co dzieje się we Francji,SZwecji i Niemczech no i trochę pomyśl to nie boli.Żeby nie wiem ile kasy byście dostali na swoje paszkwile to i tak PIS będzie rządził co najmniej 12 lat!TO bardzo dobrze dla ciężko pracujących ludzi,nie dla naburmuszonych próżniaków.
  • ~sister
    (2017-02-24 16:34)
    .... czemu ta kobieta ma taki malutki biust....????
  • ~Jurandi - idę na Idę
    (2017-02-24 16:35)
    Ukradłeś rzutnik,pt."Pokotem śmiechu" Holłand. Toż cię aktorzy Klątwy ukrzyżują. Kradniesz im papier toaletowy i obcierasz murale Warszawy?! A wyświetlić możesz folkom z DW. Beton wszystko przyjmie.... .
  • ~lewactwo prostactwo
    (2017-02-24 16:42)
    POkazać na pokazie to wy możecie np: swoje jajca itp...
  • ~Nie
    (2017-02-24 17:52)
    Jak ktoś tak wygląda jak ten tłuścioch, to nic dziwnego,że to wszystko, co najlepsze odbiera przez własną perspektywę, podli to są jego bliscy, bo pozwolili mu się tak zapuścić tak fizycznie jak i umysłowo. Nawet tył ma śmierdzący, bo nie da rady go dobrze umyć.