Reżyser "Historii Roja" w gorzkim liście do prezesa TVP: Przejaw chamstwa. Zachowałeś się jak nadęty wał

| Aktualizacja:

Jerzy Zalewski, reżyser filmu "Historia Roja", daje upust swoim emocjom i pisze pełen żalu i oburzenia list do prezesa TVP. "Myślę, że nie zdziwisz się, jeśli określę Twoją postawę wobec mnie i filmu 'Historia Roja' od momentu, kiedy zostałeś prezesem TVP SA, jako przejaw chamstwa i buty władzy" - zwraca się po imieniu do Jacka Kurskiego.

wróć do artykułu
  • ~rycho
    (2016-12-07 19:32)
    historię Roja oglądałem 20 minut niestety gniot zmusił mnie do wyjścia z kina .Wraz zemną około30%. na sali została zagoniona na film młodzież . Wstyd, produkować takie badziewie nie dziwię się Kurskiemu że przegonił "reżysera"
  • ~rumor xyz
    (2016-12-07 17:53)
    popatrzcie na twarz tego "tfurcy"i wszystko jasne!.
  • ~xyz
    (2016-11-13 01:17)
    Uoczysta gala bw teatrze, z prezydentem (jak plastikowy by Duda nie był, to jednak to prezydent, nawet gdy kukła słomą wypchana), a ten cały Zalewski przylazł jakby go właśnie za kudły oderwano od szynku i wódy w jakiejś knajpie! Treść listu pokazuje, ze to jakś porąbany narcyz, który nie dostał swojej porcji lodów polanych wazeliną czy może niedopieszczony jakiś czy co? W niedopieszczenie wierzę - kto by go tam chciał dotknąć, choćby i długim kijem... Facet nakręcił gniota instruktażowego dla kibolstwa a nie film, powinien ODDAĆ KASĘ TVP oraz innym sponsorom, a nie domagać się nie wiadomo czego!
  • ~SYK
    (2016-10-01 19:37)
    JAKOS NIE WYRAZNY TEN TWORCA TEGO OBRAZU JAK WIDAC NA ZALACZONEJ FOTCE.
  • ~wpisdu
    (2016-09-10 10:25)
    Tak wygląda skundlony przez polityków artysta. Powieście sobie na ścianie to zdjęcie pisowscy karierowicze.
  • ~romank
    (2016-09-10 09:54)
    komentowienie mordersts z przszolci.niczym raitink zp
  • ~Ludwik Waleczny
    (2016-09-09 20:28)
    Chodzi o to by Wykleci nie wyparli Smoleńska bo nie można wykląć prawdy smoleńskiej
  • ~Krytyk filmowy
    (2016-09-09 18:31)
    Poszedłem na ten film. Jezu, powiedzcie mi, jak tak ciekawą w sumie historię, można tak spie...lić, jak to zrobił Zalewski? Przecież to jest gniot! Malarz Styka - jeden z twórców "Panoramy Racławickiej" słynął z tego, że był bardzo religijny. Malując kolejny obraz o tematyce religijnej, robił to klęcząc na kolanach. W pewnej chwili otworzyło się niebo, pojawiła się twarza Pana Boga, który powiedział : "Styka! Ty mnie nie maluj na kolanach, ty mnie maluj dobrze". I dobrze by było, żeby nasz nowy Geniusz Reżyserii wziął to pod uwagę, a nie tylko ujadał na innych. Sorry, jest tyle innych porządnych zawodów; czy koniecznie Szanowny Pan musi zajmować się filmem?
  • ~x
    (2016-09-09 17:02)
    Częsc żołnierzy wyklętych, było zwyklymi bandytami. !!!!!!!!!!!!
  • ~niemanicka
    (2016-09-09 15:24)
    \panie reżyserze, może odwyk?
  • ~taka prawda
    (2016-09-09 15:03)
    dobry reżyser i dobry film sam się obroni. Gniotowi żadna promocja nie pomoże. U pana jeszcze najwyraźniej dobry zmiana nie zaszła, a włażenie w cztery litery jakijkołlwiek władzy nie połaca, bo władze się zmieniają.
  • ~hahacz
    (2016-09-09 14:16)
    mówiłem żeby PISu nie dotykać, sami się pozabijają, dla pieniędzy
  • ~rycho
    (2016-09-09 12:41)
    film wart szybkiego zapomnienia tak jak reżyser
  • ~obserwator 1
    (2016-09-09 12:13)
    Jestem też za dobrymi zmianami ale nie bądź Pan takim wielkim optymistą. Czy te zmiany okażą się dla naszego pięknego KRAJU dobre to jeszcze musimy troszkę poczekać. Natomiast co do zmian Macierewicza w wojsku to mam inne zdanie z uwagi na kontakt z ludżmi obecnie odchodzącymi z wojska na emeryturę i różnych innych przyczyn nie jestem aż takim optymistą. Jeszcze tyle negatywnych wypowiedzi pod adresem wojska a raczej decydentów w MON nie słyszałem. Po prostu tych ludzi określa się mianem dyletantów,prostaków i nieudaczników. Chciałbym bardzo przekonać się, że takie opinie co do wojska są bezpodstawne.
  • ~obserwator 1
    (2016-09-09 11:56)
    Panie Zalewski ! Jestem też za dobrymi zmianami ale nie bądź Pan takim wielkim optymistą. Czy te zmiany okażą się dla naszego pięknego KRAJU dobre to jeszcze musimy troszkę poczekać. Natomiast co do zmian Macierewicza w wojsku to mam inne zdanie z uwagi na kontakt z ludżmi obecnie odchodzącymi z wojska na emeryturę i różnych innych przyczyn nie jestem aż takim optymistą. Jeszcze tyle negatywnych wypowiedzi pod adresem wojska a raczej decydentów w MON nie słyszałem. Po prostu tych ludzi określa się mianem dyletantów,prostaków i nieudaczników. Chciałbym bardzo przekonać się, że takie opinie co do wojska są bezpodstawne.
  • ~Grzesiu
    (2016-09-09 11:30)
    Kurski to jest Wał i Cham w jednej osobie dobrze że tej debil Kurski już niedługo wyleci na zbity pysk ze stołka Prezesa TVP1 ten debil Kurski tak się nadaje na Prezesa TVP1 jak ja do baletu Kurski idealnie się nadaje na Dozorcę albo Portiera w Hotelu a nie na Prezesa
  • ~alik właściciel gnoma
    (2016-09-09 10:30)
    Jurek z całym szacunkiem , ale u mnie na osiedlu menele lepiej wyglądają !!
  • ~Obywatel
    (2016-09-09 10:28)
    Mucha do glowna leci
  • ~Zofia
    (2016-09-09 08:34)
    Ludzie! Te wladze trzeba *********** Zacznijmy dyskusje jak sie przygotowac do wyborow i przestanmy tylko kwekac!!!!
  • ~TOMI
    (2016-09-09 00:00)
    kolejna dobra zmiana - rzygać się chce...