Artysta nie tylko użyczył głosu jednemu z głównych bohaterów "Trolli" ("Trolls") i napisał do filmu piosenki, ale został też producentem muzycznym obrazu. Justin Timberlake zagrał Brancha – zrzędliwego trolla, który ukrywa swoje prawdziwe kolory. Choć światowa premiera bajki została zapowiedziana dopiero na październik, amerykański muzyk i aktor razem z Anną Kendrick (filmową Poppy) już teraz promował w Berlinie bajkę o rozśpiewanych i rozbawionych życiem stworków.

Reklama
PAP/EPA / KAYNIETFELD

Do polskich kin wesołe "Trolle" trafią 4 listopada 2016 roku. Bohaterami filmu są postaci wzorowane na popularnych zabawkach – radosne stworki o z kolorowymi włosami. Spokój w ich krainie zakłóca pojawienie się tajemniczego giganta… Animację promuje piosenka "Can't Stop The Feeling!", stworzona przez Justina wspólnie z Maksem Martinem, autorem hitów Britney Spears i Katy Perry. Można ją usłyszeć na żywo w sobotę 14 maja, podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji, którego Timberlake będzie gwiazdą specjalną.

PAP/EPA / KAYNIETFELD
Reklama

Podbijający listy przebojów na całym świecie kawałek "Can't Stop The Feeling" jest też pierwszą od od trzech lat premierową piosenka Justina Timberlake'a i zapowiedzią jego nowej płyty. – Nie wiem dokładnie, kiedy album się pojawi, ale tak, pracuję nad nowym wydawnictwem – cytuje słowa artysty magazyn "Rolling Stone". W studiu wspiera go Pharrell Williams.

PAP/EPA / KAYNIETFELD