– Rihanna mnie rozwala – napisał na Twitterze reżyser. – Jest urodzoną aktorką. Rihanna, dziękuję Ci za ten wspaniały tydzień.

Reklama

Film "Valérian and the City of a Thousand Planets" postaje na podstawie komiksu, który powstał w 1967 roku. Autorem ilustracji jest Jean-Claude Mézieres, który pracował nad wizualną stroną przeboju "Piąty element" Bessona.

Reklama

Bohaterem filmu jest tytułowy Valérian (Dane DeHaan), agent przemierzający czas i przestrzeń. Towarzyszy mu piękna agentka Laureline (Cara Delevingne). Ich misją jest sprawdzenie, czy Syrte, jedna z tysiąca planet systemu, zagraża Ziemi. Okazuje się, że Syrte rządzona jest przez dekadenckich arystokratów, a ludzie przygotowują się do rewolucji.

W obsadzie znaleźli się także Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock, John Goodman i Rutger Hauer. Pod tym adresem można zobaczyć klip z planu. Premiera zapowiedziana została na 21 lipca 2017 roku.

Rihanna zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "Battleship: Bitwa o Ziemię". Dyskografię artystki zamyka album "Unapologetic" z listopada 2012 roku. Na premierę czeka jej nowa płyta "Anti".