Gwiazdor w nadchodzącej ekranizacji komiksu DC wciela się w postać Jokera. W serwisie Tumblr Jared Leto zamieścił mało wyraźną fotkę przedstawiającą go w kostiumie i charakteryzacji. Dokładnie, jest to zdjęcie zdjęcia, które pokazuje pewnej koleżance.

Reklama

"Suicide Squad" to opowieść przedstawiająca losy grupy czarnych charakterów zatrudnionych przez rząd do wykonania zadania zbyt niebezpiecznego dla superbohaterów. Złoczyńcy, którzy dotychczas działali samodzielnie, muszą połączyć siły, aby sprostać wyzwaniu.

W filmie – poza Leto – zagrają: Will Smith, który pojawi się jako Deadshot, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Boomerang, Cara Delevingne jako Enchantress, Ike Barinholtz jako Dr. Hugo Strange, Adam Beach jako Ravan oraz Viola Davis w roli szefowej jednostki, Amandy Waller. W obsadzie znaleźli się ponadto Scott Eastwood i Raymond Olubowale.

Do kin dzieło Davida Ayera trafi 5 sierpnia 2016 roku.

We wcześniejszych obrazach o Batmanie, Jokera portretowali Heath Ledger czy Jack Nicholson.

Dorobek grupy Jareda Leto, Thirty Seconds to Mars, zamyka album "Love, Lust, Faith and Dreams" z maja 2013 roku. 4 maja kapela zagra w hali Ergo Arena (Gdańsk/Sopot). Gwiazdor otrzymał Oscara za rolę w dramacie "Witaj w klubie".