Aktorka zerwała pod koniec ubiegłego roku z raperem K'naanem. Amerykańskie media wyswatały ją już jednak z innym muzykiem, a zarazem aktorem, Jaredem Leto z 30 Seconds to Mars. Gwiazdorów widziano flirtujących na imprezie, która odbyła się po ceremonii rozdania Nagród Gildii Aktorów. – Obejmował ją i szeptał jej coś do ucha – mówi informator. – Potem zaciągnął ją na parkiet.

Reklama

Dorobek rockowej grupy 30 Seconds to Mars, której Jared Leto jest frontmanem, zamyka album "Love, Lust, Faith and Dreams" z maja 2013 roku. Leto w ubiegłym roku zdobył Oscara za "Witaj w klubie". Jego najnowszy filmowy projekt to "Suicide Squad", gdzie wcieli się w Jokera.

Lupita Nyong'o prowadzi rozmowy w sprawie udziału w "Queen of Katwe", opowieści o pochodzącej z Ugandy Phiony Mutesi, która jest uważana za szachowego geniusza. Aktorka, która także w 2014 roku zdobyła Oscara – za występ w dramacie "Zniewolony. 12 Years a Slave" – zasiliła ostatnio obsadę najnowszych "Gwiezdnych wojen" oraz podpisała kontrakt na udział w adaptacji "Księgi dżungli".