"Ted" opowiada o mężczyźnie, który nie wyrósł z dziecięcego przywiązania do ożywionego pluszowego misia. Pluszak nie należy jednak do najgrzeczniejszych i przysparza właścicielowi wielu kłopotów. Reżyser Seth MacFarlane potwierdził na Twitterze, iż gościnnie w obrazie pojawią się Liam Neeson i anonsowany już wcześniej Morgan Freeman.

Reklama

W kontynuacji komedii z 2012 roku w głównej roli męskiej ponownie wystąpi Mark Wahlberg. Jego pluszowemu przyjacielowi głosu znów użycza MacFarlane. Mila Kunis, która w pierwszej części zagrała dziewczynę głównego bohatera, pojawi się na ekranie, ale jedynie w roli epizodycznej. Główną rolę kobiecą otrzymała bowiem Amanda Seyfried. Obsadę zasiliła też Jessica Barth, która ponownie wcieli się w Tami-Lynn, dziewczynę niesfornego pluszaka. Patrick Warburton zagra znów Guya, współpracownika głównego bohatera. Morgan Freeman według nieoficjalnych informacji ma wcielić się w prawnika – aktywistę walczącego o prawa obywatelskie.

Premiera "Teda 2" została wyznaczona na 26 czerwca. Obraz z 2012 roku zarobił blisko 550 milionów dolarów. Od 3 października Liama Neesona będzie można podziwiać w kryminale "Krocząc wśród cieni".