– Z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane, dwa najważniejsze wydarzenia kulturalne tego roku w naszym kraju: AN EVENING WITH AL PACINO oraz AN EVENING WITH ARNOLD SCHWARZENEGGER – czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatora spotkań z gwiazdami, dyrektora Teatru Palladium Macieja Wilka. – Przekazuję tę informację z ogromnym smutkiem i żalem, gdyż walczyliśmy do samego końca o to, aby umożliwić polskiemu widzowi udział w unikalnych przedsięwzięciach z żywymi legendami Hollywood.

Reklama

Spotkanie z Alem Pacino miało się odbyć w Warszawie już 22 września – bilety były dostępne w cenach od 500 do 2500 PLN. Arnold Schwarzenegger miał pojawić się we Wrocławiu 17 listopada (ceny biletów od 90 do 690 PLN).

Pomimo ogromnego zainteresowania z powodu nieoczekiwanych okoliczności nie jesteśmy w stanie podjąć się organizacji spotkań z cyklu AN EVENING WITH. Tym samym pragnę z całego serca podziękować wszystkim osobom, współpracownikom, ale również partnerom, sponsorom i patronom, którzy przez ostatnie miesiące pracowali na realizację wspólnych marzeń. Dziękuję wszystkim, którzy zakupili bilety i informuję, że ich zwrotów należy dokonywać w miejscach ich zakupu – informuje organizator cyklu "An Evening with...".

Więcej czytaj w portalu Stopklatka.pl>>>