Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" zginął w wypadku samochodowym

| Aktualizacja:

Rola w serii o ulicznych wyścigach samochodowych przyniosła mu sławę. W Kalifornii pojawił się, by wziąć udział w charytatywnej akcji. Zginął, gdy jego porsche roztrzaskało się na latarni

wróć do artykułu
  • ~kinoman
    (2013-12-01 10:16)
    Wielka strata dla X MUZY .
  • ~prorocza akcja Reach out Worldwide
    (2013-12-01 10:17)
    Wspaniały aktor, bez nałogów, normalny człowiek, nie pokazywał się często na czerwonych dywanach, zwróciłem na niego uwagę nie po Szybkich i wściekłych ale po obejrzeniu innego wspaniałego filmu Przygoda na Antarktydzie. Polecam!!! Nie wiem czy to prawda ale kalifornijskie media piszą, że Walker nie kierował tym porsche, tragedia ta przypomina wypadek Zientarskiego.
  • ~Wieso 13 bicz na końskie g ówna
    (2013-12-01 10:32)
    jak by rudy ryzy kierowal to by sie nie rozbil
  • ~Naparstek
    (2013-12-01 10:34)
    Czy ktoś sprawdza tekst po napisaniu?! - "Reach out Worldwide" na rzecz ofiar tajfunu w Tajlandii. Zginął w czerwonym porsche," - Najpierw napisane jest, że zginął na rzecz ofiar tajfunu TAJLANDII. Potem, że w Filipinach.
    A może dla niektórych w Redakcji: Tajlandia i Filipiny to to samo "bo w Azji".
  • ~hehe
    (2013-12-01 10:40)
    Za szybki, za wściekły.
  • ~Polon
    (2013-12-01 11:12)
    Niech spoczywa w pokoju.
  • ~ZbyszekD
    (2013-12-01 11:37)
    ,,Naparstek'' lubię historię, a szczególnie historyjki otóż dwóch wydawców, bodajże w XIXw. założyło się, że jeden z nich znajdzie ,,byka'' na świeżo wydawanej książce, no i tak się stało, był na pierwszej stronie chociaż ten co przegrał na pewno uważał. Internet to jedno wielkie ,,bykowisko'', no ale tacy jak ty są na pewno pożyteczni - z ,,bykami'' trzeba walczyć.
  • ~ops
    (2013-12-01 16:51)
    Chyba był za szybki i za wściekły, organizm nie wytrzymał.
  • ~wrona
    (2013-12-01 17:07)
    Teraz mozesz wiedziec jak bezpieczne jest porsche i jeszcze stanelo w plomieniach
  • ~Rb.
    (2013-12-01 17:29)
    Wspanialy aktor dobrze sie ogladalo te filmy. Szkoda go.
  • ~któś
    (2013-12-01 17:48)
    Ameryka to WOLNY kraj, tam nie ma akcjo 10 mniej.
  • ~derda
    (2013-12-05 17:02)
    fajnie sie ogladało film ''szybcy i wściekli ,,to szybcy i wściekli 7 juz nie powstanie