Powieść Chucka Palahniuka "Podziemny krąg" i jej ekranizacja w reżyserii Davida Finchera uchodzą za manifest pokolenia X. Pisarz potwierdził, że wkrótce powstanie sequel książki i zostanie wydany w formie komiksu.
Jeszcze nie wiadomo, które wydawnictwo zajmie się oprawą graficzną, na liście życzeń prozaika są Marvel, DC Comics i Dark Horse. – – wyjaśnia Chuck Palahniuk. –
Komiks zostanie wydany nie wcześniej niż w 2015 roku. Powieść "Podziemny krag" ukazała się w 1996 roku, a wersja filmowa, w której główne role zagrali Edward Norton, Brad Pitt i Helena Bonham Carter, zadebiutował na ekranach kin trzy lata później.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Powiązane
Zobacz
|