Za inspirację posłużył artykuł w "Vanity Fair". Fabuła skupia się na grupie młodych, cwanych ludzi (w roli głównej Emma Watson), którzy na podstawie wpisów na portalach społecznościowych śledzą poczynania celebrytów, a potem okradają ich rezydencje. Historia jest oparta na faktach, w latach 2008-2009 ofiarami włamań padli m.in. Orlando Bloom i Paris Hilton.

Reklama

Hilton użyczyła swego domu na potrzeby planu filmowego, ale nie tylko ona. – Jest jeszcze jeden taki dom – opowiada reżyserka. – Jeśli chodzi o pozostałe, to można powiedzieć, że stworzyliśmy nasze własne ich wersje. Ale rzeczywiście najbardziej ekscytujące było kręcenie w tej jednej prawdziwej lokacji.

Coppola nie chciała jednak ujawnić, która jeszcze gwiazda zezwoliła na kręcenie w swojej posiadłości. Dzieło nieco różni się od wcześniejszych projektów artystki. Jak wyjaśnia, tym razem chciała nakręcić coś w ostrzejszym tempie.

W obrazie występują: Emma Watson, Taissa Farmiga, Israel Broussard, Katie Chang, Claire Julien, Gavin Rossdale i Leslie Mann.