Tomasz Raczek o "Wałęsie" Wajdy: Bardzo boję się tego filmu

| Aktualizacja:

4 października na ekrany polskich wejdzie opowieść Andrzeja Wajdy o Lechu Wałęsie. "Bardzo boję się tego filmu. Andrzej Wajda jest najwybitniejszym polskim reżyserem XX wieku. Chciałbym, aby takim pozostał także w XXI wieku" – mówił Tomasz Raczek, odpowiadając na pytania internautów portalu tvp.info.

wróć do artykułu
  • ~recenzent
    (2013-05-25 11:32)
    Wajda to zręczny kabareciarz filmowy.Należy się spodziewać,że film o Bolku nie zawiera wiele prawdy.Z rzezimieszka spoleczno-politycznego pokażą gieroja.A co będzie gdy Bolek pójdzie siedzieć za oszustwa i zniszczenie Polski ?
  • ~koper
    (2013-05-24 02:03)
    kuriozalny tekst na skale swiatowa-recenzent pbawia sie,z troska,ze film nie bedzie dobry na pol roku przed jego premiera.o co tu chodzi?no ale p.raczek juz dawno przekroczyl pewne granice rzetelnego pisania.
  • ~re ~Dromek
    (2013-05-24 07:34)
    ~Dromek2013-05-24 00:12
    był
    -
    "Człowiek z żelaza"
    -
    a będzie
    -
    "CZŁOWIEK Z TECZKI"


    Bardziej poetycko byłoby "Człowiek z taczki".
  • ~re ~tak pytam
    (2013-05-24 07:31)
    ~tak pytam2013-05-23 17:52
    "za stary"? - A jaki dobry film nakręcił kiedykolwiek Wajda?


    Po tym jak wpuścił wszystkich w Kanał, to wszystko miał dobre.
  • ~O Wajdę się nie boję
    (2013-05-24 07:28)
    O Wajdę się nie boję, bo nawet jeżeli przesadzi z hołdami dla Bolka i jego od historyzowaniem , to zawsze pozostanie piękny kadr i znakomite zgranie obrazu z muzyką, wszystko uzupełni piękna gra aktorów.
  • ~precz z PO
    (2013-05-24 07:14)
    O bolku rzeczywiście jest trudno nakręcić film. Łżeelity odwracają się od niego. Po co mu było zadawanie sie z nimi.
  • ~bibi
    (2013-05-24 07:00)
    KTO dał kasę na tego gniota,wajda pod siebie fajda
  • ~Piotr Zabielski
    (2013-05-24 05:42)
    Tytul zastepczy.filmu .. "SKOK BOLKA DO WORKA..'

    Totalny bojkot chlopa-Bolka to najlepsza zaplata dla niego i jego
    charyzmydawcow swoloczych...
  • ~Olek
    (2013-05-24 05:09)
    Wajda -miszczz wszechmistrzow zwany miszcz bez matury
  • ~tfuuuuusk
    (2013-05-24 00:45)
    Buahahahahahahaha
    najwybitniejszy rezyser XX wieki. Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
    Skonczyl sie komunizm i konczy sie WSI-owy czas.
    Czas do lamusa miernoto.
  • ~STUART MALUTKI
    (2013-05-24 08:03)
    głupi Raczku chyba te sex ci na mózg uderzył Wajda już poległ na Katyniu nie wiesz o tym? jego trzymają tylko dobre scenariusze!!! ktoś pisze że taki c...j więckiewicz się sprzeda, w Moskwie też mówił na festiwalu, że gdyby mu tak dać wory pieniędzy to on by w Rosji FUJ!FUJ! FUJ! grał! świnia!!!
  • ~lolo
    (2013-05-24 00:17)
    a jaki bedzie tytul filmu ? Czlowiek z motorowki ?
  • ~Dromek
    (2013-05-24 00:12)
    był
    -
    "Człowiek z żelaza"
    -
    a będzie
    -
    "CZŁOWIEK Z TECZKI"
  • ~naczelny psychiatra PISu
    (2013-05-24 00:02)
    Wpisy na forum świadczą o debiliźmie autorów, po co dla takich film Wajdy ? On jest mistrzem filmów ambitnych, gdzie trzeba nieco pokumać ...
  • ~hehe
    (2013-05-23 23:58)
    TW Bolek, ikona s.q.rwionego ukladu z Magdalenki
  • ~spieprzać dziady na szczaw i mirabelki
    (2013-05-23 23:53)
    kto pójdzie na ten zakłamany film? Bedzie w nim skok motorówką przez 2,5 metrowy mur? Bedzie o wyrwaniu kilkudziesięciu kartek z tajnych dokumentów? Bedzie o wylosowanych nagrodach w totolotku, o mieszkaniu ogromnym na Zaspie, gdy inni czekali kilkanaście lat? O milionie, który się rozpłynął? O pomroczności jasnej synków? O kapciowym, co rządził? Itd.itp. A może mistrzunie nie zdąży dokończyć tego koszmarnego gniota?
  • ~gerry5
    (2013-05-23 23:47)
    to będzie film fantastyczny by młodym zrobić papkę z mózgu
  • ~gerry5
    (2013-05-23 23:45)
    więckiewicz się sprzedał za forsę jak prostytutka by szerzyć kłamstwa o kapusiu Wałęsie co podobno coś obalił oprócz flaszek wódki
  • ~gregor
    (2013-05-23 23:21)
    Brzydal ten Więckiewicz, niepodobny do Bolka.
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-05-24 07:48)
    Będzie to poprawnie politycznie gniot. miszcz nad miszcze he ! he!

Może zainteresować Cię też: