O zawirowaniach w związku pary prasa pisze regularnie. Podczas festiwalu Coachella Kristen i Robert byli nierozłączni, a na palcu dziewczyny pojawił się pierścionek, który media wzięła za oznakę zaręczyn. – Powiedziała mi, że się pobiorą. Kristen chce, by Rob docenił jej zaangażowanie – mówi przyjaciel pary w relacji dla magazynu "Grazia". – On jest gotowy się oświadczyć, a wiemy, że pierścionek zaręczynowy to oznaka głębokiego uczucia. Kiedyś to Rob nalegał na ślub, teraz inicjatywa wyszła od Kristen.

Reklama

Jakkolwiek romantycznie nie brzmiałaby ta wypowiedź, paparazzi dostrzegli ostatnio Stewart z mężczyzną łudząco przypominającym Ruperta Sandersa, z którym aktorka zdradziła Pattinsona na planie filmu "W drodze". Numery rejestracyjne wozu, którym jechali, wskazywały, że to właśnie reżyser siedział za kierownicą.

Ostatnim wspólnym projektem Kristen Stewart i Roberta Pattinsona jest ekranizacja ostatniej części sagi "Zmierzch", "Przed Świtem – część II" z 2012 roku. Aktorka ma się pojawić w sequelu kinowego hitu "Królewna Śnieżka i Łowca", a Brytyjczyk ogłosił, że zagra w filmie Davida Cronenberga "Maps of the Stars".