Andrzej Łapicki popełnił samobójstwo?

| Aktualizacja:

Czy Andrzej Łapicki pragnął śmierci? "Super Express" pisze o pogłoskach, które miały od dawna krążyć w Warszawie. Zdaniem tabloidu, po jego śmierci jeden z aktorów miał powiedzieć: To był samobój...

wróć do artykułu
  • ~www
    (2013-01-11 11:19)
    ANDRZEJ ŁAPICKI POLEGŁ...
  • ~cienki bolek
    (2013-01-05 11:45)
    Rozumiem go, też bym popełnił samobójstwo, gdybym miał spać w łóżku z Łapickim.
  • ~kto wie
    (2013-01-05 10:52)
    może i zachoruję kiedyś na raka i będe tak cierpierc ze będę błagać o smierć
  • ~uważam że
    (2013-01-05 10:50)
    eutanazja to ostateczność
  • ~taka prawda
    (2013-01-05 10:47)
    Właśnie dlatego że eutanazja jest w naszym kraju zakazana, ludzie cierpią
  • ~abc
    (2013-01-05 10:03)
    Taki tekst: pamela2013-01-04 12:42

    A kogo to dziś obchodzi co on zrobił. Dziś to już trup i małolata która się z nim szmaciła z kim innym się dziś szmaci."
    COZ ZA OBRZYDLIWY TEKST! WSTYDZ SIE PAMELA, NIE MA W TOBIE WRAZLIWOSCI LUDZKIEJ!
    "
  • ~ABC
    (2013-01-05 09:57)
    Tez uwazam, jak Maja, ze nie nalezy na sile ratowac /czytaj meczyc ludzi juz bardzo starych i schorowanych. Lepiej dac im umrzec bezbolesnie i spokojnie.
    Te operacje, rurki etc jak organizm jest juz na odlocie ..po co to?
  • ~Gusiek460
    (2013-01-05 09:42)
    Ukarać go pośmiertnie Orderem Białej Menory, za niedozwoloną w naszym Kraju eutanazję.
  • ~nie rozumie
    (2013-01-05 08:05)
    dziwne, chyba nie cierpiał i nie był aż tak chory ten przypadek
  • ~observer
    (2013-01-04 22:17)
    Co za "samoboj"? Co za prostackim jezykiem wy sie poslugujecie ? I jakie prymitywne komentarze ! Wstyd ! Cala wasza rzeczywistosc jest prostacka, plytka i obrzydliwa !
  • ~słowianin
    (2013-01-04 20:03)
    Do ajrona1960 - ***** TO cię OBCHODZI! Policz swoją forsę!
  • ~jeremi
    (2013-01-04 20:02)
    Trzeba mieć takie prawo kiedy ma się dość ( przyczynek do dyskusji w spr. Owsiaka) A tym wszystkim obłudnym krzykaczom życzę długiej i bolesnej śmierci.
  • ~KOMUNISTA TRAKTORZYSTA
    (2013-01-04 19:58)
    ZA TA JEGO KOMUNISTYCZNA PRZESZLOSC POWINIEN DOSTAC KOPA Z ZADEK PRZED SMIERCIA. A NIE DOSTAL.
  • ~gadacz
    (2013-01-04 19:49)
    Zycie mozna zakonczyc strzalem w glowe (szybko!) albo odmowa brania lekow (powoli...). Roznica jest czysto jakosciowa. W obu przypadkach decyzja jest indywidualna i powinna podlegac osadowi tylko akceptacji woli zmarlego.
  • ~KOZIOŁEK M.
    (2013-01-04 19:36)
    Teraz trzeba znaleźć czarownicę - najlepiej bogu ducha winną i ...spalić w mediach - już czuję.
  • ~maja
    (2013-01-04 19:29)
    "BRUTALNIE WYRZUCONY z SERIASLU M-..."

    Piszacyte slowa NIE OGLADAL CHYBA OSTATNICH odcinkow tego seruialu zudzialem ALapickiego -on tylko mial ujecia siedzace , SCHOROWANIE - jak seiokazuje DIALIZOWANEGO STAREGO CZLOWIKA bylo widac na pierwszy rzut oka!
    To nieludzkie, zeby pracowal -dla zony -? - w takim stanie !!
    LUDZIE , co WY PISZECIE ??
    Kto z tak BLAHEGO - dla nowrmalnego czlowieka ( nie dla tych , co maja PARCIE NA SZKLO, jak np. Mucha) - powodu popelnilby samobojstwo !!!
  • ~Roman Lech
    (2013-01-04 19:24)
    "Do naocznego świadka" Wiara może daje pocieszenie, ale człowiek logicznie myślący wie że to złudne, dziecinne i nielogiczne!
  • ~Gdynianin
    (2013-01-04 19:20)
    Papież też zaprzestał leczenia i nie chciał iść do szpitala - czyli to też samobój?- ciekawe
  • ~ghj
    (2013-01-04 18:47)
    Nikt jeszcze nie wyjechał ze Smoleńskiem? Mógł mieć jakąś tajemniczą wiedzę;)
  • ~qwe
    (2013-01-04 18:46)
    no i chwala mu za to bo innych mozna leczyc za te pieniadze