Maciej Stuhr o ataku za "Pokłosie": Ciosy od "hejterów" mnie śmieszą

| Aktualizacja:

Za rolę w filmie opowiadającym o mordowaniu Żydów spotyka go wiele nieprzyjemności. "Odbiór tego filmu przez społeczeństwo to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie" - wyznaje Maciej Stuhr.

wróć do artykułu
 • ~stanislaus
  (2012-11-14 23:04)
  Jak szczerze yto szczerze. Napiszcie że koleś Stuhr bredził coś o przywiązywaniu przez Polaków dzieci do tarcz pod Cedynią. Kompromitacja totalna niczym w radiu Erewwń . Otóż panie Sturze młodszy: nie pod Cedynia a pod Głogowem i nie Polacy przywiazywali dzieci a Niemcy do machin oblężniczych. Tak pan chciał obrazic polskę i polaków , że popełnił pan freudowska pomyłkę. To było podłe. Ale wynika nie tylko z podłości ale z nieuctwa. o tej historii pisał Gall Anonim nieuku.
 • ~BB
  (2012-11-14 23:35)
  JEST TAK :
  JAK ŻYD POWIE ŹLE O POLAKACH - TO TO SIĘ NAZYWA "PRAWDA".
  NATOMIAST JAK POLAK ŹLE O ŻYDZIE - TO TO JUŻ "ANTYSEMITYZM".
 • ~GieWu Pomoże
  (2012-11-14 23:04)
  Spaskudził się i teraz dorobi do tego ideologie...
 • ~Obywatel
  (2012-11-15 00:17)
  Pokłosie to typowy przykład propagandy goebbelsowskiej. Nie wiem czy Szturek wie kto to był Goebbels.
 • ~żydówka-chyba
  (2012-11-14 23:00)
  Czyli Polak to jeden w drugiego święty, nikt nigdy żadnego żyda nie obraził, w wojnę nie wydał, łba mu nie ukręcił? Co my za piękny naród jesteśmy, szkoda tylko, że najmocniej żydów nienawidzą ci , co prawdziwego żyda na oczy nie widzieli. ~heloł?- A znasz takiego Żyda z czasów wojny , który by się w Izraelu urodził, mądralo?
 • ~SW
  (2012-11-19 17:06)
  A nie śmieszy Cię Maćku twój debilizm. Lubisz wyśmiewać się z innych to pośmiej się ze swojego idiotyzmu zwłaszcza historycznego. Twoja głęboka wiedza historyczna czerpana z Gazety Wyborczej nie pozwala ci odróżnić Cedyni od Głogowa i popchnęła cię do udziału w antypolskiej hucpie. Ciekaw jestem co twój ojciec na to . Ale widzę dobór mediów do kontaktów świadczy sam za siebie : Gazeta Wyborcza i TVN i wszystko jasne...
 • ~Roka
  (2012-11-15 00:02)
  i jeszcze do WSI24 poleciał mosiek jeden
 • ~Kresa
  (2012-11-14 23:00)
  panie Macieju, zagrał pan w filmie i na tym powinien pan poprzestać - a pan zaczyna tournee po zaprzyjaźnionych mediach i coraz bardziej się pogrąża, już nie wiadomo czy broni pan idei filmu czy kasy czy gry aktorskiej, a i tak wszyscy traktują to jako element promocji filmu, tylko że tego filmu najzwyczajniej w świecie nie da się tu wypromować i to jest wasz problem, może spróbujcie w Izraelu?
 • ~Bill
  (2012-11-15 00:15)
  No właśnie, to cała hipokryzja pana Maciusia i Pasikowskiego zarazem. W filmie - jak opowiada pan Maciuś - jeden z bohaterów spotyka się współcześnie z "ogromnym murem nienawiści i agresji". No jasne, filmowe współczesne miasteczko ma jak w pigułce stanowić obraz współczesnej Polski, która - zdaniem twórców - wielkim murem antysemityzmu stoi. Puknij sie pan, panie Maciusiu, w głowinę.
  A ci widzowie filmu lub czytelnicy wykładni myślowych p. Maciusia, którzy się nie zgadzają z diagnozą pp. Pasikowskiego i Maciusia, to oczywiście czystej wody antysemici. Jak widać, pożytecznych idiotów nie brakuje w artystycznym środowisku.
 • ~clear
  (2012-11-15 00:26)
  ten film byl finansowany przez ruskich , ale dlaczego tego sie nie pisze . 200.000 ty. euro dostali na produkcje .
 • ~ona
  (2012-11-24 09:59)
  Prawda to jest taka , że nie ma ani jednego udokumentowanego przypadku gdzie POLAK zabija żyda , a świadek jedyny świadek pana grossa który był inspiracja do napisania książki "sąsiedzi" / na podstawie której powstał ten gniot/ ma historię kryminalisty - więc jego wiarygodność jest hmmm krótko mówiąc wątpliwa.
 • ~tt
  (2012-11-22 21:19)
  To nie "ciosy hejterów"
  Ty po prostu jesteś GŁUPOL!

  Buhahahahahahaha!!!
 • ~animator
  (2012-11-20 21:29)
  Uwazam, ze Stuhrowi miesza sie historia na poziomie licealnym z fikcja literacka.Oj przelecialo sie przez szkoly na plecach tatusia, oj przelecialo!!!
 • ~P
  (2016-01-25 12:08)
  Konferansjer - Maciej Stuhr - POkłosie - kiszka
 • ~BERELE LEVARTOV -SYN CUDAKA
  (2015-10-10 23:12)
  a tak przy okazji, może uda się= W WARSZAWSKIEJ REPUBLICE HSYDZKIEJ PANU STHUR MACKOWI S-PO-TKAC I PO-ROZMAWIAC Z SYNEM KATA Z BIALOGARDU I SZCZECINKA IZZAKA STOLTZMANA=AARONEM STOLTZMAN VEL TW.ALEX VEL=KWASNIEWSKI=rozmowa PO-winna dotyczyc SZTUKI PRZESLCHAN W SIEDZIBIE UB-SB BIALOGARD MYSLE ZE OBAJ PANOWIE DOSKONALE ZNAJA ARAMEJSKI I JIDYSZ PO-WINNO BYC CIEKAWIE-JAK ZYD Z ZYDEM...
 • ~waldek
  (2012-12-06 17:08)
  Świnię zawsze nazwę świnią, nie zaglądając nawet do metryki.

  Lewicowy świat nie wierzy
  W romans Icka ze Stalinem,
  Przeliczają buchalterzy
  Na dolary naszą winę.

  Płacą więcej niż są wstanie
  Rządy, gdy je opluć sprytnie.
  Na strzelistym Manhattanie
  Holocuastu business kwitnie !
  Banki mnożą przez miliony
  Resztki kości nadpalonych...
  Jakiś pasikowski nakłamał zdrowo
  Jednej strony biorąc stronę,
  Przyklasnęło jego filmowi
  Szabesgojstwo odmóżdżone.

  Sytuacja to niemiła.
  Nikt o zdanie nas nie pyta,
  Niepomiernie się skurrr...czyła
  Nasza - niech ją szlag! - "elyta".

  Ale mamy w kraju
  Zwykłą narodową godność!
  Histeryczna chciwców zgrajo,
  Lepkich na nas rąk nie podnoś !
  !
  Bo Polacy chociaż słabi,
  Nie pozwolą się oszwabić !
 • ~nananana
  (2012-11-26 02:03)
  Tacy mocni w tym internecie to wyjdźcie z domu i głośno powiedzcie co tam myślicie, hm? :)
  Maciej Stuhr to aktor wybitny, żadne wasze żałosne leczenie kompleksów mnie nie przekona że jest inaczej. A w Pokłosiu tylko to udowodnił, świetna rola
 • ~sparta_nka
  (2012-12-12 15:44)
  Film jest wstrzasajacy, prawda rodakom sie niepodoba.Maciej jest absolutnie wspanialy w roli Jozka.
 • ~Renata
  (2012-11-21 22:57)
  Dlaczego jesteśmy takim zakłamanym narodem?. Dlaczego nie chcemy pokazać jaki Polak potrafi być okrutny. Nie dziwię się, że cały zachód z nas się śmieje. Czytam zachodnią prasę bo dobrze znam angielski, niemiecki i francuski.
  MACIEJU NIE PRZEJMUJ SIĘ, JESTEŚ BOHATEREM A "PRAWDZIWI ZAWISTNI POLACY" ZROBILI CI WSPANIAŁĄ DARMOWĄ REKLAMĘ. Są na tyle beznadziejni, że nie przypuszczali jak zwiększyli Twoją popularność. BRAWO!
 • ~sokular
  (2012-11-15 08:51)
  P.Maćku jest Pan b.dobrym Aktorem i niech Pan się tego trzyma.Nie warto czytać ani słuchać małych mściwych gorzkich,zaciekłych polaczków.którzy za swoje niepowodzenia mszczą się na innych i muszą każdego dnia komuś przywalić.Powodzenia!!!

Może zainteresować Cię też: